Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aktivita uživatelů
#1
nechci být hnidopych,ale slečna Linda mě upozornila, že se záhadně zkazilo políčko aktivita uživatelů, oba teď nemáme přehled, co je zde nového, což nás upřímně děsí :D a navíc se zkazily návštěvy profilu :D
Odpovědět
#2
da da, treba s tym urychlene nieco robit, lebo prehlad je to, co mi tu teraz chyba :) som dezorientovany a strateny, tapem v tme a som navysost nespokojny ;)
Odpovědět
#3
Přesně tak, teď nejen že nevím, co se zde nového děje a proto musím po profilech ostatních šmejdit ještě usilovněji než dříve ve snaze zachytit aspoň nějakou aktualitu, ale dokonce nemám přehled ani o tom, kdo šmejdí po profilu mém, tím pádem jsem ve stavu těžké zmatenosti a nervozitou nemohu ani spát. :D
Odpovědět
#4
jj, vím o tom, a ještě nefunguje barva jmen a fotka po najetí na ně. Kexík to rozbil, když instaloval novou verzi :-D. Až budu mít čas, mrknu na to, teď mám spoustu práce se stěhováním, ale pokusím se na tom zapracovat co nejdřív
[Obrázek: banner_reformycz.gif]
Je obrovský rozdíl mezi tím být chudý a být bez peněz. Být bez peněz je dočasný stav. Chudoba je stav mysli.
Odpovědět
#5
(19. 10. 2011, 21:17:28)Anathema Napsal(a): Přesně tak, teď nejen že nevím, co se zde nového děje a proto musím po profilech ostatních šmejdit ještě usilovněji než dříve ve snaze zachytit aspoň nějakou aktualitu, ale dokonce nemám přehled ani o tom, kdo šmejdí po profilu mém, tím pádem jsem ve stavu těžké zmatenosti a nervozitou nemohu ani spát. :D

Myslím, že se dalo zakázat ukazování na navštěvovaných profilech. Takže tě mohl šmírovat každý, kdo byl jen trochu chytřejší.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#6
(20. 10. 2011, 04:36:13)ChildFreeMan Napsal(a): Myslím, že se dalo zakázat ukazování na navštěvovaných profilech. Takže tě mohl šmírovat každý, kdo byl jen trochu chytřejší.

Já vím, že se funkce zobrazování vlastních návštěv na cizích profilech dala vypnout - vždyť jsem jí sama měla vypnutou. :) Můj předešlý příspěvek byl myšlen poněkud s nadsázkou. ;)
Odpovědět
#7
zakazat vsetky zakazy, sloboda a rovnost pre vsetkych ;)
Odpovědět
#8
Tak, vše by mělo být opraveno :-)
Kdyby něco nefungovalo, samozřejmě dejte vědět
[Obrázek: banner_reformycz.gif]
Je obrovský rozdíl mezi tím být chudý a být bez peněz. Být bez peněz je dočasný stav. Chudoba je stav mysli.
Odpovědět
#9
Mne to tvrdi, ze za poslednich 14 dni zadna aktivita. Tak jsem to chtela vyzkouset, jestli se to zobrazi, zkusila jsem si neco doplnit do profilu, ale ouha, po ulozeni se mi objevilo jen "Fatal error".
Ja vim co s tim je, je to rozbity.
Laissez-faire...
Odpovědět
#10
myslím, že naše forum je na vyhození :D
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Bug Skrytí času návštěvy v seznamu uživatelů není dokonale tajné DB-diskusni-forum--47 5 17436 22. 04. 2018, 23:36:50
Poslední příspěvek: DB-diskusni-forum--47
  Mapa uživatelů Gyr-diskusni-forum-xiur 0 9388 03. 12. 2016, 03:09:32
Poslední příspěvek: Gyr-diskusni-forum-xiur
  Žádost: vyplnění mapy uživatelů Hu-diskusni-forum-ba 29 84146 15. 07. 2014, 16:53:17
Poslední příspěvek: Dar-diskusni-forum-iach
  Mapa uživatelů Adria-diskusni-forum-ne Fox 15 41043 31. 05. 2011, 06:14:17
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex