Asexual.cz
Hledám lásku bez sexu aneb Nejnovější trendy v seznamování - Novinky.cz - Verze k tisku

+- Asexual.cz (https://www.asexual.cz/forum)
+-- Fórum: Média a viditelnost (https://www.asexual.cz/forum/forum-12.html)
+--- Fórum: Noviny, časopisy, magazíny, pořady, ... (https://www.asexual.cz/forum/forum-18.html)
+--- Téma: Hledám lásku bez sexu aneb Nejnovější trendy v seznamování - Novinky.cz (/thread-2351.html)



Hledám lásku bez sexu aneb Nejnovější trendy v seznamování - Novinky.cz - ho-diskusni-forum-uba - 03. 09. 2013

http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/312279-hledam-lasku-bez-sexu-aneb-nejnovejsi-trendy-v-seznamovani.html

Informační hodnota je velmi nízká (prostě novinky :-) ), ale připadaly mi zajímavé některé příspěvky v diskuzi.


RE: Hledám lásku bez sexu aneb Nejnovější trendy v seznamování - Novinky.cz - Jakub - 03. 09. 2013

Při čtení komentářů mě napadá jen jedno slovo ... "Debilita". Nemám k tomu co víc dodat


RE: Hledám lásku bez sexu aneb Nejnovější trendy v seznamování - Novinky.cz - Magr-diskusni-forum-amal - 03. 09. 2013

Spíš omezenost než "debilita" - když někomu celý život všichni říjkají, že láska se bez sexu neobejde (případne že sex==láska) a že sex je základní životní potřeba srovnatelná s potřebou jídla nebo dýchání (na tebe se díváme, Abrahame Maslowe! :-) ), tak to bude brát jako základní pravdu, o které se nepochybuje. Pro takového člověka je pak názor typu "láska/život může fungovat i bez sexu" něco na úrovni rouhání a popření toho, na čem možná sám budoval svůj život, tudíž se nemůžeme divit, že taková lidé reagují tak, jak reagují.


RE: Hledám lásku bez sexu aneb Nejnovější trendy v seznamování - Novinky.cz - Dark -diskusni-forum-Knight - 03. 09. 2013

To teda můžeme se divit.
To není o tom co je pro koho na jaký úrovni, to je zase o tom samým co ve vlákně o PP - o lidský zasraný netolerantní debilní omezenecký povaze. To, že si něco nedovedu představit ve svým případě ještě neimplikuje, že se musím chovat jako mužský pohlavní orgán a všem hodnotit vztahy, kterak nejsou úplný nebo to ani nejsou vztahy. Už aby byl konec vesmíru, lidská zparchantělost a nebetyčná debilita nemůže přece už víc narůstat!!!


RE: Hledám lásku bez sexu aneb Nejnovější trendy v seznamování - Novinky.cz - -diskusni-forum- - 03. 09. 2013

Klasika, vsichni se smeji, kdyz reknu ze mam vztah bez sexu, zprvu mysli, ze si delam srandu, nasledne je to hystericky smich, pak to zkoumaji a svorne navrhnou lecbu, lec kazdy nema potrebu hrabat se v pohlavnich organech, pokud jim to vyhovuje neberu jim to, avsak to same vyzaduji od nich. Myslim, ze jsem uz jsem dospel do stadia, kdy jim oznamim svuj postoj a oni se podle toho musi zaridit. Samozrejme, ze to dokaze maloktery z nich a je pak zabavne sledovat co vsechno se snazi udelat, abych ten kvalitni sex zazil. Oblibene jsou podpasovky typu, no a jak chces mit deti, kdyz te sex nebavi? Odpoved zni, nejsme schopni se domluvit, jestli budu tehotny ja nebo Honza. Ty chodis s klukem? Ano chodim s klukem. Ale ty si mel holku. Ano mel. Ale s ni si spal, ze?! Ne nespal. A co jste delali vecer v posteli. Coby, spali kazdy na sve pulce...... ;)


RE: Hledám lásku bez sexu aneb Nejnovější trendy v seznamování - Novinky.cz - Cha-diskusni-forum-rlie - 03. 09. 2013

(03. 09. 2013, 20:30:20)Zerda Zerubis Napsal(a): Klasika, vsichni se smeji, kdyz reknu ze mam vztah bez sexu, zprvu mysli, ze si delam srandu, nasledne je to hystericky smich, pak to zkoumaji a svorne navrhnou lecbu, lec kazdy nema potrebu hrabat se v pohlavnich organech, pokud jim to vyhovuje neberu jim to, avsak to same vyzaduji od nich. Myslim, ze jsem uz jsem dospel do stadia, kdy jim oznamim svuj postoj a oni se podle toho musi zaridit. Samozrejme, ze to dokaze maloktery z nich a je pak zabavne sledovat co vsechno se snazi udelat, abych ten kvalitni sex zazil. Oblibene jsou podpasovky typu, no a jak chces mit deti, kdyz te sex nebavi? Odpoved zni, nejsme schopni se domluvit, jestli budu tehotny ja nebo Honza. Ty chodis s klukem? Ano chodim s klukem. Ale ty si mel holku. Ano mel. Ale s ni si spal, ze?! Ne nespal. A co jste delali vecer v posteli. Coby, spali kazdy na sve pulce...... ;)

Ešte aby sa na mňa niekto v noci lepil! A najlepšie je večer v posteli pozerať filmy 8-) otestované a nedám na to dopustiť. No a potom, samozrejme, každý spať, ale na tej svojej polke!


Chcel som tam napísať názor... ale tí idioti to aj tak nebudú nikdy chápať, bodaj by všetci chytili nejaké chlamýdie akí sú sprostí a obmedzení, na mozog im to kvapká riadne.


RE: Hledám lásku bez sexu aneb Nejnovější trendy v seznamování - Novinky.cz - Dar-diskusni-forum-iach - 05. 09. 2013

Že já ty komentáře vůbec četl. A pak, že je dnešní společnost otevřená novým věcem ;)