Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hledám lásku bez sexu aneb Nejnovější trendy v seznamování - Novinky.cz
#1
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/...ovani.html

Informační hodnota je velmi nízká (prostě novinky :-) ), ale připadaly mi zajímavé některé příspěvky v diskuzi.
Odpovědět
#2
Při čtení komentářů mě napadá jen jedno slovo ... "Debilita". Nemám k tomu co víc dodat
Odpovědět
#3
Spíš omezenost než "debilita" - když někomu celý život všichni říjkají, že láska se bez sexu neobejde (případne že sex==láska) a že sex je základní životní potřeba srovnatelná s potřebou jídla nebo dýchání (na tebe se díváme, Abrahame Maslowe! :-) ), tak to bude brát jako základní pravdu, o které se nepochybuje. Pro takového člověka je pak názor typu "láska/život může fungovat i bez sexu" něco na úrovni rouhání a popření toho, na čem možná sám budoval svůj život, tudíž se nemůžeme divit, že taková lidé reagují tak, jak reagují.
Odpovědět
#4
To teda můžeme se divit.
To není o tom co je pro koho na jaký úrovni, to je zase o tom samým co ve vlákně o PP - o lidský zasraný netolerantní debilní omezenecký povaze. To, že si něco nedovedu představit ve svým případě ještě neimplikuje, že se musím chovat jako mužský pohlavní orgán a všem hodnotit vztahy, kterak nejsou úplný nebo to ani nejsou vztahy. Už aby byl konec vesmíru, lidská zparchantělost a nebetyčná debilita nemůže přece už víc narůstat!!!
In a society that tries to standardize thinking, individuality is not highly prized. Alex Grey
Odpovědět
#5
Klasika, vsichni se smeji, kdyz reknu ze mam vztah bez sexu, zprvu mysli, ze si delam srandu, nasledne je to hystericky smich, pak to zkoumaji a svorne navrhnou lecbu, lec kazdy nema potrebu hrabat se v pohlavnich organech, pokud jim to vyhovuje neberu jim to, avsak to same vyzaduji od nich. Myslim, ze jsem uz jsem dospel do stadia, kdy jim oznamim svuj postoj a oni se podle toho musi zaridit. Samozrejme, ze to dokaze maloktery z nich a je pak zabavne sledovat co vsechno se snazi udelat, abych ten kvalitni sex zazil. Oblibene jsou podpasovky typu, no a jak chces mit deti, kdyz te sex nebavi? Odpoved zni, nejsme schopni se domluvit, jestli budu tehotny ja nebo Honza. Ty chodis s klukem? Ano chodim s klukem. Ale ty si mel holku. Ano mel. Ale s ni si spal, ze?! Ne nespal. A co jste delali vecer v posteli. Coby, spali kazdy na sve pulce...... ;)
Odpovědět
#6
(03. 09. 2013, 20:30:20)Zerda Zerubis Napsal(a): Klasika, vsichni se smeji, kdyz reknu ze mam vztah bez sexu, zprvu mysli, ze si delam srandu, nasledne je to hystericky smich, pak to zkoumaji a svorne navrhnou lecbu, lec kazdy nema potrebu hrabat se v pohlavnich organech, pokud jim to vyhovuje neberu jim to, avsak to same vyzaduji od nich. Myslim, ze jsem uz jsem dospel do stadia, kdy jim oznamim svuj postoj a oni se podle toho musi zaridit. Samozrejme, ze to dokaze maloktery z nich a je pak zabavne sledovat co vsechno se snazi udelat, abych ten kvalitni sex zazil. Oblibene jsou podpasovky typu, no a jak chces mit deti, kdyz te sex nebavi? Odpoved zni, nejsme schopni se domluvit, jestli budu tehotny ja nebo Honza. Ty chodis s klukem? Ano chodim s klukem. Ale ty si mel holku. Ano mel. Ale s ni si spal, ze?! Ne nespal. A co jste delali vecer v posteli. Coby, spali kazdy na sve pulce...... ;)

Ešte aby sa na mňa niekto v noci lepil! A najlepšie je večer v posteli pozerať filmy 8-) otestované a nedám na to dopustiť. No a potom, samozrejme, každý spať, ale na tej svojej polke!


Chcel som tam napísať názor... ale tí idioti to aj tak nebudú nikdy chápať, bodaj by všetci chytili nejaké chlamýdie akí sú sprostí a obmedzení, na mozog im to kvapká riadne.
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#7
Že já ty komentáře vůbec četl. A pak, že je dnešní společnost otevřená novým věcem ;)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asexualita jako nová sexuální orientace. Jak se žije bez sexu? So-diskusni-forum-sna 49 66351 07. 01. 2021, 23:23:52
Poslední příspěvek: mar-diskusni-forum-teza
  [Novinky.cz] Když je pro někoho sex v podstatě za trest pat-diskusni-forum-eeso 5 12226 17. 07. 2019, 20:19:39
Poslední příspěvek: maš-diskusni-forum-inka
Heart Článek o párech žijících bez sexu At-diskusni-forum-mis 2 7649 01. 10. 2018, 22:42:00
Poslední příspěvek: Ma-diskusni-forum-ni
  Queer - Bez sexu Eck-diskusni-forum-hart 2 10674 28. 10. 2016, 22:46:43
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  asexualita na novinky.cz zerubis 2 10233 16. 11. 2014, 04:06:32
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex