Asexual.cz
Možná tu jsem omylem - Verze k tisku

+- Asexual.cz (https://www.asexual.cz/forum)
+-- Fórum: Úvod (https://www.asexual.cz/forum/forum-3.html)
+--- Fórum: Uvítací koutek (https://www.asexual.cz/forum/forum-5.html)
+--- Téma: Možná tu jsem omylem (/thread-2602.html)



Možná tu jsem omylem - Snow-diskusni-forum-White - 29. 12. 2014

Zdravím všechny. Je možné, že tu jsem úplně omylem, ale za zkoušku nic nedám.
Nepovažuji se za stoprocentního asexuála, protože muži mne přitahují a vztahu se až tak úplně nebráním. Tedy, ráda bych měla fungující vztah, ale přeci jen mi v tom něco brání. A to něco je, že sex jako takový nepovažuji za to nejdůležitější na světě. S vhodným partnerem je příjemný, to ano, ale stačilo by mi to jednou za měsíc, možná i méně (během prvního měsíce častěji, ale pak zájem rapidně klesá). A pokud bych měla mluvit o svém žebříčku hodnot, tak před sexem určitě dávám přednost třeba sportu a dalším věcem. Abych pravdu řekla, cítím se tak nějak "mezi" - hrozně moc se mi líbí a taky mi chybí takové krásné věci jako líbání, objímání a mazlení, ale bez toho, aby nutně musel následovat sex. Asi jsem divná, ale dávám přednost v objetí si lehnout k televizi než...však víte. Strašně moc toužím po muži a partnerském vztahu s ním, který by to měl "hozené" stejně jako já - milovali bychom se psychicky a fyzicky si tu lásku dávali najevo především líbáním, objímáním, mazlením, společnými zážitky ze sportu, výletů a ne několikrát za den...
A popravdě řečeno ani nechci rodit děti. Dennodenní nucení se do sexu a následné rození dětí mě upřímně řečeno vážně děsí.
Ještě jsem žádného muže, který by to vnímal stejně jako já a měl stejné potřeby, nepoznala a to mi bude 33 let. A vážně se začínám bát, že už ho ani nepotkám. Ale nechci být celý život sama a líbání a objímání vážně potřebuju. Proto jsem se, možná omylem, dostala až sem s nadějí, že tady třeba nějakou spřízněnou duši potkám.
Tak co na mě říkáte? Necháte si mě tu? Najdu tady muže, který by měl žebříček hodnot a zájmů velmi podobný tomu mému? Nebo jsem zcela naivní??? :)


RE: Možná tu jsem omylem - UweF-diskusni-forum-iltr - 29. 12. 2014

Asi bych řek, že jsi hyposexuální.
A jestli tady najdeš muže s podobnym žebříčkem hodnot a zájmů, tak to opravdu netušim.


RE: Možná tu jsem omylem - Zden-diskusni-forum-da80s - 29. 12. 2014

Tak tady jich je. ;)
Moc 100% asexuálů není a i tady bych řekl, že je to hledání jehly v kupce sena. Takže tvým požadavkům tu bude vyhovovat hodně lidí, jen upozorňuji na veliké zvláštnosti v osobnostech Asexuálů. :D
Navíc, jsi z Prahy.
Máš předpoklady.

Sem tam si pročti nějaké to téma o asexualitě tady na foru. Nevím, kde jsi se o tom dočetla, ale určitě tady dostaneš na své otázky lepší odpovědi.



UweFiltr: To máš asi pravdu, že je hyposexuální, to nemění nic na tom, že pokud sex nepotřebuje, popřípadě se bez něj obejde, může tu někoho najít.


RE: Možná tu jsem omylem - Snow-diskusni-forum-White - 29. 12. 2014

Brouzdala jsem po internetu a snažila se najít odpovědi na svoje pocity až jsem narazila na vás. Tak jsem to zkusila. Vím, že je to hledání v kupce sena, ale když někoho potkám třeba v baru nebo u sportu, tak se ho neptám, jak to má s intimnostmi. Tady je to možná trochu víc otevřenější a myslím, že tu snáze potkám podobně laděného člověka, protože se tu o tom mluví... To jen můj názor.
Každopádně jsem z toho všeho tak nějak vyjukaná :)


RE: Možná tu jsem omylem - drum-diskusni-forum-mond - 29. 12. 2014

Vítej!!

Myslím, že mezi asexuály to spousta lidí cítí podobně jako ty, tedy, že jistou formu intimity v podobě pohlazení, fyzické blízkosti, objetí apod. potřebují, stejně tak jako cítí potřebu vztahu či partnerského soužití. Pak tu jsou hyposexuálové, mezi které patrně patříš i ty. Teď už jen zbývá jen pořešit tu kompatibilitu v tom všem ostatním 8-) Naprostá hračka 8-)


RE: Možná tu jsem omylem - ic-diskusni-forum-e80 - 30. 12. 2014

Ahoj, řekl bych, že i kdybys u baru na každém vyzvídala, jak to s těmi imtimnostmi má, tak máš pořád větší pravděpodobnost, že ho seženeš tady :-) Navíc jsi Pražanda, takže bych to viděl hodně optimisticky. Jo, ale to Zdendovo upozornění o zvláštnostech v osobnostech asexuálů je docela na místě. Ale ona to může být NĚKDY i docela sranda :-)


RE: Možná tu jsem omylem - Magr-diskusni-forum-amal - 30. 12. 2014

(29. 12. 2014, 22:04:34)Zdenda80s Napsal(a): ... a i tady bych řekl, že je to hledání jehly v kupce sena.

Jak už jsem tu jednou psal, je to spíš jako hledat v kupce sena jehlu, která je vyrobená ze sena* :-)

Jinka bary pravděpodobně nebudou zrovna ta pravá místa na hledání asexuála, už třeba z toho důvodu, že ti, co se chodí seznamovat do barů, mají většinou zájem jen o seznámení na jednu noc a tu určitě nehodlají trávit na gauči společným sledování televize či noční procházkou lesem, spojenou s pozorováním hvězd a poslechem houkání sov :-) Když už se seznamovat osobně, nejspíš by bylo lepší zkusit místa jako knihovny, výstavy nebo setkání fanoušků sci-fi.

(29. 12. 2014, 22:04:34)Zdenda80s Napsal(a): ... jen upozorňuji na veliké zvláštnosti v osobnostech Asexuálů. :D

Nádherný eufemismus, to si musím zapamatovat :-)


*Už jsem si vzpoměl, odkud ten citát mám - je z "Vědy na Zeměploše", kde je použitý při popisu těžkostí při separaci uranu U235 od uranu U238.


RE: Možná tu jsem omylem - chrys-diskusni-forum-ocyon - 08. 01. 2015

V hodně bodech to cítím podobně :)... dokonce i v tom pocitu zda tu nejsem omylem :)


(29. 12. 2014, 21:33:26)SnowWhite Napsal(a): Zdravím všechny. Je možné, že tu jsem úplně omylem, ale za zkoušku nic nedám.
Nepovažuji se za stoprocentního asexuála, protože muži mne přitahují a vztahu se až tak úplně nebráním. Tedy, ráda bych měla fungující vztah, ale přeci jen mi v tom něco brání. A to něco je, že sex jako takový nepovažuji za to nejdůležitější na světě. S vhodným partnerem je příjemný, to ano, ale stačilo by mi to jednou za měsíc, možná i méně (během prvního měsíce častěji, ale pak zájem rapidně klesá). A pokud bych měla mluvit o svém žebříčku hodnot, tak před sexem určitě dávám přednost třeba sportu a dalším věcem. Abych pravdu řekla, cítím se tak nějak "mezi" - hrozně moc se mi líbí a taky mi chybí takové krásné věci jako líbání, objímání a mazlení, ale bez toho, aby nutně musel následovat sex. Asi jsem divná, ale dávám přednost v objetí si lehnout k televizi než...však víte. Strašně moc toužím po muži a partnerském vztahu s ním, který by to měl "hozené" stejně jako já - milovali bychom se psychicky a fyzicky si tu lásku dávali najevo především líbáním, objímáním, mazlením, společnými zážitky ze sportu, výletů a ne několikrát za den...
A popravdě řečeno ani nechci rodit děti. Dennodenní nucení se do sexu a následné rození dětí mě upřímně řečeno vážně děsí.
Ještě jsem žádného muže, který by to vnímal stejně jako já a měl stejné potřeby, nepoznala a to mi bude 33 let. A vážně se začínám bát, že už ho ani nepotkám. Ale nechci být celý život sama a líbání a objímání vážně potřebuju. Proto jsem se, možná omylem, dostala až sem s nadějí, že tady třeba nějakou spřízněnou duši potkám.
Tak co na mě říkáte? Necháte si mě tu? Najdu tady muže, který by měl žebříček hodnot a zájmů velmi podobný tomu mému? Nebo jsem zcela naivní??? :)

V hodně bodech to cítím podobně :)... dokonce i v tom pocitu zda tu nejsem omylem :)

(29. 12. 2014, 21:33:26)SnowWhite Napsal(a): Zdravím všechny. Je možné, že tu jsem úplně omylem, ale za zkoušku nic nedám.
Nepovažuji se za stoprocentního asexuála, protože muži mne přitahují a vztahu se až tak úplně nebráním. Tedy, ráda bych měla fungující vztah, ale přeci jen mi v tom něco brání. A to něco je, že sex jako takový nepovažuji za to nejdůležitější na světě. S vhodným partnerem je příjemný, to ano, ale stačilo by mi to jednou za měsíc, možná i méně (během prvního měsíce častěji, ale pak zájem rapidně klesá). A pokud bych měla mluvit o svém žebříčku hodnot, tak před sexem určitě dávám přednost třeba sportu a dalším věcem. Abych pravdu řekla, cítím se tak nějak "mezi" - hrozně moc se mi líbí a taky mi chybí takové krásné věci jako líbání, objímání a mazlení, ale bez toho, aby nutně musel následovat sex. Asi jsem divná, ale dávám přednost v objetí si lehnout k televizi než...však víte. Strašně moc toužím po muži a partnerském vztahu s ním, který by to měl "hozené" stejně jako já - milovali bychom se psychicky a fyzicky si tu lásku dávali najevo především líbáním, objímáním, mazlením, společnými zážitky ze sportu, výletů a ne několikrát za den...
A popravdě řečeno ani nechci rodit děti. Dennodenní nucení se do sexu a následné rození dětí mě upřímně řečeno vážně děsí.
Ještě jsem žádného muže, který by to vnímal stejně jako já a měl stejné potřeby, nepoznala a to mi bude 33 let. A vážně se začínám bát, že už ho ani nepotkám. Ale nechci být celý život sama a líbání a objímání vážně potřebuju. Proto jsem se, možná omylem, dostala až sem s nadějí, že tady třeba nějakou spřízněnou duši potkám.
Tak co na mě říkáte? Necháte si mě tu? Najdu tady muže, který by měl žebříček hodnot a zájmů velmi podobný tomu mému? Nebo jsem zcela naivní??? :)



RE: Možná tu jsem omylem - eslard-diskusni-forum-er1234 - 16. 01. 2015

(29. 12. 2014, 21:33:26)SnowWhite Napsal(a): Zdravím všechny. Je možné, že tu jsem úplně omylem, ale za zkoušku nic nedám.
Nepovažuji se za stoprocentního asexuála, protože muži mne přitahují a vztahu se až tak úplně nebráním. Tedy, ráda bych měla fungující vztah, ale přeci jen mi v tom něco brání. A to něco je, že sex jako takový nepovažuji za to nejdůležitější na světě. S vhodným partnerem je příjemný, to ano, ale stačilo by mi to jednou za měsíc, možná i méně (během prvního měsíce častěji, ale pak zájem rapidně klesá). A pokud bych měla mluvit o svém žebříčku hodnot, tak před sexem určitě dávám přednost třeba sportu a dalším věcem. Abych pravdu řekla, cítím se tak nějak "mezi" - hrozně moc se mi líbí a taky mi chybí takové krásné věci jako líbání, objímání a mazlení, ale bez toho, aby nutně musel následovat sex. Asi jsem divná, ale dávám přednost v objetí si lehnout k televizi než...však víte. Strašně moc toužím po muži a partnerském vztahu s ním, který by to měl "hozené" stejně jako já - milovali bychom se psychicky a fyzicky si tu lásku dávali najevo především líbáním, objímáním, mazlením, společnými zážitky ze sportu, výletů a ne několikrát za den...
A popravdě řečeno ani nechci rodit děti. Dennodenní nucení se do sexu a následné rození dětí mě upřímně řečeno vážně děsí.
Ještě jsem žádného muže, který by to vnímal stejně jako já a měl stejné potřeby, nepoznala a to mi bude 33 let. A vážně se začínám bát, že už ho ani nepotkám. Ale nechci být celý život sama a líbání a objímání vážně potřebuju. Proto jsem se, možná omylem, dostala až sem s nadějí, že tady třeba nějakou spřízněnou duši potkám.
Tak co na mě říkáte? Necháte si mě tu? Najdu tady muže, který by měl žebříček hodnot a zájmů velmi podobný tomu mému? Nebo jsem zcela naivní??? :)

v strašne veľa veciach s Tebou súhlasím :)) ja naproti tomu športu mám radšej filozofiu, knihy a tak ďalej...ale tak to už je len malá drobnosť :)) a som strašne rád, že konečne som našiel ženu (hoc odo mňa o 12 rokov staršiu), ktorá sa na to pozerá veľmi podobne ako ja..a teda mám nádej do budúcna, že by som si aj ja raz mohol nájisť partnerku :))