Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nefunguje přihlašování na PDA
#1
Mám jeden problém: můj prohlížeč na mobilu nepodporuje javascripty. Ale toto fórum je z nějakého (mě neznámého) důvodu používá k přihlašování. Takže se sem přes mobil nedostanu. Nešlo by to nějak upravit tak, aby přihlašování javascripty nepotřebovalo? Dnešní prohlížeče s tím samozřejmě už problém nemají, ale na PDA většinou ještě podpora javascriptů nebývá moc dobrá...
[Obrázek: banner_reformycz.gif]
Je obrovský rozdíl mezi tím být chudý a být bez peněz. Být bez peněz je dočasný stav. Chudoba je stav mysli.
Odpovědět
#2
Sakrys uz sem se chystal jednou ti odepsat a asi sem to neposlal, tak se omlouvam. ;)
Pro prihlasovani se nepouziva vubec JavaScript, nybrz ciste POST pozadavek pres http, tzn jako kazde jine odeslani formulare.
To co se vsak pouziva pro identifikaci session je cookie. A kazdy normalni prohlizec musi mit podporu cookies. Ujisti se, ze je nemas vypnute a kdyztak sem zase napis.
Kdybych mel odstranit cookies, musel by kazdy odkaz fora mit tvar http://asexual.cz/forum/...php?...&sessi...f465df4f64 a to se mi moc nechce...
Odpovědět
#3
Přihlašování, jakož i další funkce tohoto fóra fungují na PDA zcela korektně, jak při použití Opery Mobile, tak i u javové Opery Mini, zkus jeden z těchto dvou prohlížečů ;) Chodím sem z mobilu od té doby, co jsem existenci tohoto fóra zaregistroval (tedy někdy od srpna) a ani jednou jsem nezaznamenal žádný problém ;) Pominu-li tedy jednu nemilou situaci, kdy jsem zapoměl heslo LOL
53x + m3 = 0
Odpovědět
#4
Aha, no tak s cookies urcite problem neni, ty to podporuje. Na novejsich PDA s tim taky asi problem nebude, ja mam Sony ericsson P910i, coz uz neni nejnovejsi. Kdyz se chci prihlasit, pise mi to "page contains errors and cannot be displayed". Nejaky podrobnosti bohuzel ne. Zkusim si tam dat operu, jestli ji na tu p910 najdu, dik za tip.
[Obrázek: banner_reformycz.gif]
Je obrovský rozdíl mezi tím být chudý a být bez peněz. Být bez peněz je dočasný stav. Chudoba je stav mysli.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Web nefunguje bez přihlášení mac-diskusni-forum-ejko 13 42659 04. 06. 2013, 19:47:41
Poslední příspěvek: Cha-diskusni-forum-rlie

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex