Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trpět či přiznat?
#1
Ahoj, jsem vdaná třicítka a konečně jsem pochopila,v čem je problém. Můj manžel miluje sex,ale je tak úžasný,že se kvůli mě změnil a stačí mu to pár krát za rok. Sice ho strašně miluji,ale sex mi nic neříká a to jsme spolu 8 let. Přirovnala bych to k návštěvě zubaře. Příští rok se budeme pokoušet o dítě,takže to budou pro mě chvíle sebezapření,ale dítě chci. Teď,když už vím,co jsem,řeším problém,jestli mu to říct. Sice by se mi asi strašně ulevilo,ale bojím se jeho reakce. Stydím se za to. Má někdo podobnou zkušenost?Nechci ho ztratit. Stavíme si baráček, příští rok mimi a mě tíží strašné tajemství.Člověk si řekne,že se to dá přetrpět,když to po mě nechce každý den,ale jak říkám, návštěva zubaře :-( Napadlo mě, zajít s ním do sexuální poradny,jenže to by byl na něj podraz,protože by si myslel,že svůj problém chci léčit,ale to já nechci. Já už vím, co jsem :-(
Odpovědět
#2
Jste spolu uz 8 let, coz ukazuje, ze budete asi naprosta vyjimka, kde vztah A + S muze fungovat. Toho si vazte. Dale, nechapu, za co se stydis. Proste tak to je, takova jsi. Tecka.
Jestli rict nebo nerict, to ti tady asi nikdo neporadi. Nezname ani Tebe, ani manzela. To si budes muset nakonec stejne rozhodnout sama. Obecne vzato si myslim, ze pokud mate sex parkrat do roka, tak je mu to +- jasne. Kdyz mu to reknes, tak se ti ulevi. Na druhou stranu, asi zadny chlap nechce slyset, ze sex s nim vnimas jako navstevu zubare. I kdyz si 100x muze rikat, ze to neni kvuli nemu, tak je to proste neprijemne.
Ja ciste sam za sebe, bych to asi opatrne rekl, uz proto, ze se ti ulevi (pokud te to opravdu tak strasne tizi) a status quo se asi nezmeni, ale vynechal bych napr. to prirovnani k zubari. Mozna bych na to sel stylem treba, "nemyslis, ze se mnou neco je, kdyz nemam chut na sex? Nemuzu byt nemocna? ....." a postupne ho dovest k tomu, ze on "objevi", ze jsi asi asexual... Take je mozne, ze uz to davno tusi a ty se jen trapis.....
Odpovědět
#3
Děkuji moc za názor. Nejvíc mě trápí,že si manžel myslí,že je to jeho vina. Že není dost přitažlivý, šikovný v posteli apod. Je mi z toho smutno.Přitom ho moc miluji a jako chlap mi přijde hodně atraktivní. Poslední dobou si uvědomuji,že díky tomu,že sex nemá tak často,jak by sám chtěl, dá se říct,že minimálně,často přede mnou komentuje jiné ženy a má různé sexistické narážky hlavně třeba u televize. Prostě hodně věcí spojuje se sexem. Je prostě nevybitý a já se bojím,že tento stav nemůže vydržet. Jednou ho ta nevybitost dožene a podvede mě.To je podle mě jasné. Kdybych mu to řekla,pochopí,že mě nepředělá,ztratí naději,kterou ještě má.
Odpovědět
#4
Nevím, Atheno, připadá mi to trochu zbytečné. Nespíš manželovi už došlo, že sex Ti není příjemný, nebo ho vůbec nemusíš mít. Tak jaképak tajemství?
Odpovědět
#5
No, podle vety "že si manžel myslí,že je to jeho vina" mu to mozna nedoslo. Je mozne, ze si mysli, ze sex s NIM se ji nelibi. Tady je opravdu kazda rada draha. Take je otazka, jak spolu tech 8 let fungujete. Z prvniho prispevku jsem pochopil, ze se s tim tak nejak smiril a funguje to. Z druheho uz to tak optimisticky nevyzniva.
Pokud mu to nereknes, tak se budete oba trapit dal. Pokud mu to reknes, tak riskujes, ze ztrati nadeji a vztah krachne. Ale to muze i v prvnim pripade, protoze se budete hadat atd. Zase na druhou stranu, pokud uz to vydrzel 8 let, tak je mozne, ze se mu ulevi, pochopi, ze problem neni v nem a proste si zvykne na minimum sexu. Zalezi, jak je tolerantni, jak Te miluje atd. Obecne vzato, kdyz si projdes jine vlakno, kde se resily vztahy A + S, tak to vyzniva dost pesimisticky, ale to neznamena, ze nemuzete byt ta vyjimka, co potvrzuje pravidlo.
Ja nevim. Ja bych i vzhledem k planum mit dite asi volil "opatrnou formu, jak si nalit cisteho vina" - viz prvni prispevek. Pokud byste se totiz meli rozejit, tak je lepsi driv, nez budete mit dite. No, nezavidim Ti a drzim palce.
Odpovědět
#6
Naprosto souhlasím s bukem a taky držím palce!
Odpovědět
#7
Podle mě už své potřeby řeší jinde... To vysuzuji z toho, že si sexuálně připadá ve vztahu méněcenný; a muž je muž (tohle by žádnému nevyhovovalo), potřebuje si "zvednout" i to sebevědomí... ("přirozeně" bude hledat alternativy... a bude taky mlčet, jako ty). Ale třeba to tak není..., možná je Janek, který to bere sportovně, jenže takového muže opravdu neznám...
"Hlupáci! Vykleštěná dobytčata! Vy všichni, historici, logikové, kritici i vzdělanci, vy všichni jste jako červi na mrtvole a ze života jakživi nic nepochopíte." [Antoine de Saint-Exupéry]
Odpovědět
#8
Nebo dopadne jako Nela. Budou tak dlouho usilovat o dítě, že se jí to začne líbit.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#9
(30. 09. 2011, 20:09:44)ChildFreeMan Napsal(a): Nebo dopadne jako Nela. Budou tak dlouho usilovat o dítě, že se jí to začne líbit.

LOL
(30. 09. 2011, 19:46:12)Arthur Napsal(a): ...a muž je muž (tohle by žádnému nevyhovovalo), potřebuje si "zvednout" i to sebevědomí...

Nechápu. Můj děda se babičkou tři roky jen vodil za ruku a nemyslím si, že proto chodil do vykřičených domů. Pokud si někdo tímto způsobem potřebuje zvedat sebevědomí, tak ho upřímně lituju.
Odpovědět
#10
Taky si myslím, že to Arthur vidí až moc pesimisticky. Když uvážím předchozí jeho úvahy o vztazích....(o duševnu :)). Ale je pravdou, že člověk, který má moc rád sex, se bez toho uspokojení dlouhodobě obejde asi jen těžko. Názory jsou různě uhozené....třeba jsem slyšela, když je žena těhotná a nechce se jí, tak má právo on hledat to jinde, přechodně....prostě si nemůže pomoct, pokud to tak skutečně je, tak mužům nezávidím, to by potom byli obyčejná zvířátka. :) Být zmítán pudem, to musí být strašné....
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex