Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Už se zde někdo spároval?
#11
(03. 05. 2020, 07:44:09)Žana Napsal(a): Ahoj,
môj dobrý kamoš si tu našiel životnú lásku, takže šanca tu je, ale je priamo úmerná vynaloženej snahe a iniciatíve. 
Nesúhlasím s tým, že sme divní a je nás málo, divné je to, že mnohí len pasívne čakajú, kým ich ten druhý neosloví.

Vem to z druhé strany:

plno profilů je zde neaktivních (jen zaregistrovaných nebo nepřihlášen i nějkolik let), neúplné profily - chybějící foto, chybějící věk,......někteří jsou silní introverti (vynechám ty, kteří chtějí zůstat sami),....po shlédnutí inzerátů nesplňují třeba věkové kriterium,...vzdálenost je taky určující faktor,....

čím detajlněji by měl dotyčný vyplněný profil, tím by mohl mít dotyčný větší šanci se seznámit, ikdyž třeba fotka nemusí odrážát charakterové vlastnosti.

Je to jako s hledáním zaměstnání - ikdyž se nesplňuje naplno je potřeba to zkusit - ono by to mohlo vyjít, když už nic získají se zkušenosti a třeba najde nové přátelství nebo kamarádství....
Odpovědět
#12
(03. 05. 2020, 07:44:09)Žana Napsal(a): Ahoj,
môj dobrý kamoš si tu našiel životnú lásku, takže šanca tu je, ale je priamo úmerná vynaloženej snahe a iniciatíve. 
Nesúhlasím s tým, že sme divní a je nás málo, divné je to, že mnohí len pasívne čakajú, kým ich ten druhý neosloví.

Ale 1% je naozaj málo a väčšina udáva normál, takže sme "divný" a súhlasím že je divné pasívne čakať.
Odpovědět
#13
(23. 06. 2020, 16:26:22)angelsneverdie Napsal(a): Já se o to snažím celou dobu. Bohužel najít dobrovolně bezdětného asexuála je téměř zázrak.

Já bych řekl že jich bude většina.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#14
Také si myslím. Osobně také děti nemám.
Jenže seznámení dvou asexuálů neznamená automaticky úspěch nebo nějakou výhru.
Někdo by si mohl myslet že když se dají dohromady dva asexuálové tak to prostě musí fungovat a vše je hotovo.
To je velký omyl.
Asexualitu můžem považovat jako základní kámen, ale vše následující se vyvíjí úplně stejně jako v běžném vztahu,
který může pokračovat úspéšně, nebo se rozpadne hned na začátku z důvodů všemožných osobních rozdílů,
nebo ani nezačne po prvním rande, nebo se rozpadne po delší době, kdy vyplujou na povrch nesoulady,
které se celou tu dobu přehlížely, ignorovaly aood.
Navíc asexuál není jako asexuál, že?
Jeden odmítá i jakýkoliv dotyk, druhý naopak má rád a chce všechno "sexuální", samozřejmě s vyjímkou soulože.
Bylo by fajn, kdyby ti, kteří podávají inzerát do seznamky, měli tohle jasně uvedené v profilu.
A co si budeme namlouvat, s vyjímkou těch ARO, je vzhled také součástí příběhu,
takže když více jak polovina inzerentů nemá ani foto v profilu, šance na odpověď rovná se nule.
Odpovědět
#15
(24. 06. 2020, 18:41:47)vye Napsal(a): Také si myslím. Osobně také děti nemám.
Jenže seznámení dvou asexuálů neznamená automaticky úspěch nebo nějakou výhru.
Někdo by si mohl myslet že když se dají dohromady dva asexuálové tak to prostě musí fungovat a vše je hotovo.
To je velký omyl.
Asexualitu můžem považovat jako základní kámen, ale vše následující se vyvíjí úplně stejně jako v běžném vztahu,
který může pokračovat úspéšně, nebo se rozpadne hned na začátku z důvodů všemožných osobních rozdílů,
nebo ani nezačne po prvním rande, nebo se rozpadne po delší době, kdy vyplujou na povrch nesoulady,
které se celou tu dobu přehlížely, ignorovaly aood.
Navíc asexuál není jako asexuál, že?
Jeden odmítá i jakýkoliv dotyk, druhý naopak má rád a chce všechno "sexuální", samozřejmě s vyjímkou soulože.
Bylo by fajn, kdyby ti, kteří podávají inzerát do seznamky, měli tohle jasně uvedené v profilu.
A co si budeme namlouvat, s vyjímkou těch ARO, je vzhled také součástí příběhu,
takže když více jak polovina inzerentů nemá ani foto v profilu, šance na odpověď rovná se nule.
Má pravdu ta paní. :)
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#16
(23. 06. 2020, 16:26:22)angelsneverdie Napsal(a): Já se o to snažím celou dobu. Bohužel najít dobrovolně bezdětného asexuála je téměř zázrak.

Můžeš trochu konkretizovat pojem "dobrovolně bezdětný asexuál"?
Takže nedobrovolně bezdětný asexuál (např.neplodný) u tebe nemá šanci?
Nebo je to pojistka toho, aby tvůj budoucí partner třeba někdy v budoucnu nezačal po tobě chtít potomka? Tipuji poslední možnost
Odpovědět
#17
Spárovala, ale už jsem odpárovaná. Našla jsem si tu kdysi přítele, pár let jsme spolu chodili, ale ukázalo se, že to není člověk pro partnerský život. Nebo alespoň ne pro život se mnou, protože s nesamostatným mamánkem žít nechci. Zvažuji, že si sem dám inzerát a zkusím štěstí znovu.
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět
#18
(29. 06. 2020, 17:31:44)spagetka Napsal(a): Spárovala, ale už jsem odpárovaná. Našla jsem si tu kdysi přítele, pár let jsme spolu chodili, ale ukázalo se, že to není člověk pro partnerský život. Nebo alespoň ne pro život se mnou, protože s nesamostatným mamánkem žít nechci. Zvažuji, že si sem dám inzerát a zkusím štěstí znovu.

špagetkooo...potfurkooo...kuk
Odpovědět
#19
Doufala jsem, že budu další.

Motivace byla, ale už není, vzhledem k tomu, že raději ani nikdo nemá zájem.
Run away with you, run away with you. And everything's gonna be alright.

Everywhere and everytime
Odpovědět
#20
(08. 07. 2020, 15:59:49)icequeenn Napsal(a): Doufala jsem, že budu další.

Motivace byla, ale už není, vzhledem k tomu, že raději ani nikdo nemá zájem.

Holt asexuálové,  dle našich  představ, nepadají z nebe. ;)
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Je tu někdo? Sh-diskusni-forum-ade 18 27163 29. 02. 2020, 07:37:19
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Má to někdo podobně? Pho-diskusni-forum-uka 9 19356 18. 03. 2018, 22:23:29
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  má to někdo podobně? Zuz-diskusni-forum-kaH 2 7642 10. 08. 2016, 02:09:23
Poslední příspěvek: Imr-diskusni-forum-yll
  Milí přátelé, zde je mé trápení Verimze-diskusni-forum-tenajdu 27 55088 02. 08. 2012, 00:47:46
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  Navštívil někdo z vás sexuologa? Jan-diskusni-forum-ina 35 85210 09. 12. 2010, 11:04:55
Poslední příspěvek: Adria-diskusni-forum-ne Fox

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex