Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prožívání asexuality v české společnosti - účastníci výzkumu
Moc vás zdravím,
jmenuji se Michaela Hrdinová a jsem studentkou psychologie na Univerzitě Palackého v Olomouci. Pro svoji diplomovou magisterskou práci jsem si zvolila téma Prožívání asexuality v české společnosti. 

Obracím se na Vás tedy s prosbou o účast na této práci. Hledám asexuální muže a ženy s minimálním věkem 18 let, kteří by byli ochotní si se mnou popovídat na toto téma přes internet, či v dobré kavárně. 

Veškeré informace najdete zde: https://drive.google.com/file/d/1tSaaZFO...sp=sharing

I když vím, že takovýchto proseb o účast se tady již nastřádalo, byla bych moc vděčná za spolupráci :)
Kdykoliv mě můžete kontaktovat zde do soukromé zprávy, či na email hrdinovamichaela@email.cz
Odpovědět
Ja by som do toho aj šiel, ale som Čech len z polovice, mám mamu Češku, ale žijem na Slovensku. Ale žil som aj 2,5 roka v ČR.
Niekto z Martina a okolia na stretávky a pokec?
Odpovědět

Pravděpodobně související témata...
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Kniha Understanding Asexuality raind-diskusni-forum-ragon 1 4284 11. 01. 2019, 01:16:24
Poslední příspěvek: Life.I-diskusni-forum-s.Good
  Myší ráj a úpadek společnosti ho-diskusni-forum-uba 7 12668 31. 01. 2015, 11:58:30
Poslední příspěvek: ho-diskusni-forum-uba
  České studentky zpochybňují orgasmus hic -diskusni-forum-iacet 5 13664 14. 07. 2014, 20:11:49
Poslední příspěvek: Incom-diskusni-forum-plete

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex