Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jít do vztahu s "normálním" člověkem nebo ne?
#5
Nelo,to nebylo s manželem.To už je dávno,byla jsem hodně mladá a nezkušená a do té doby jsem si myslela,že tak,jak to je u mě,je to normální.Tak mě to hrozně zaskočilo,jeho asi taky,protože byl taky hodně nezkušený.A neuměli jsme to vyřešit.Skoda,kdybysme si o tom promluvili,mohli jsme se rozejít jako přátelé.
Ono když on to pořád chtěl a naléhal na mě,atk se mi zhnusil i jako člověk a už bych s ním nemohla zůstat,ani kdybysme to snažili řešit.On tam pak asi většinou vznikne ten odpor,když se překročí nějaká hranice.
S manželem problém v sexu nebyl,na něho seděl přesně ten tvůj popis v posledním příspěvku.Manžel,to je člověk neschopný jakéhokoli vztahu,partnerského vůbec ne,ale ani sourozeneckého,kamarádského nebo pracovního.To je prostě nemocný člověk a to je uplně jiná věc.
Jak píšeš,že je divný,když se člověka jen dotkneš,tak je hned vzrušený.Ale ono to u normálních mužů asi tak je,když nemají dlouho sex nebo ho mají o hodně mín než potřebují,tak ¨pak stačí jen dotek nebo dokonce jen pohled a už je to vzruší.PAk jedině,tak jak říkáš,hledat asexuála nebo aspon muže,který to potřebuje mín než je norma.TAkového,jehož potřeba se aspon přibližuje unosné míře každého z nás tady.
TAkže po této zkušenosti si určitě už budu hledat hodně opatrně a budu s tím člověkem o tom hned na začátku mluvit,aby nedošlo k nedorozumění.Ale pozor,někteří muži to můžou brát jako dobrý vtip a nechápou,že to myslíš vážně.
Taky si někdy říkám,jak jsem mohla naletět takovému,jako byl můj manžel,ale vím čím to taky je.Já jsem dávala moc dobrý pozor na ten sex,aby tam nebyl problém a kvůli tomu jsem možná i záměrně přehlížela náznaky jeho povahy.Byla jsem tak zaslepená tím,že to půjde v sexu,že jsem přehlídla,že je to psychopat.Takže i tady pozor,člověk by se neměl jen na to soustředit,jsou i jiné důležité věci než souhra v sexu.
Každý konec je zároveň novým začátkem
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Re: Jít do vztahu s "normálním" člověkem nebo ne? - od ka-diskusni-forum-tze - 04. 01. 2009, 16:11:57

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Květa Fialová: "Nenávidím sex, šport a politiku" Ne-diskusni-forum-la 3 12476 07. 05. 2009, 23:56:44
Poslední příspěvek: Ne-diskusni-forum-la

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex