Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jít do vztahu s "normálním" člověkem nebo ne?
#3
Nelo,já mám s tímto bohužel osobní zkušenost a je to fakt tak.Je to smutný.Není to tak,jak píšeš,že blízkost se rovná sex.Ale sama jsem to zažila,že když on chtěl sex,já ne,tak jsem se ho snažila k tomu ho co nejmín provokoat,a tak jsem se začla vyhýbat nějakým dotykům,který on by si mohl tak vykládat.On věděl,že já to nechci,tak se začal vyhýbat dotykům taky,aby se sám nevzrušil už jen dotykem mě.A taky teda moc nevěděl,proč se ho nedotýkám zas já a tak dokola.Nakonec jsme se už báli jeden druhýho dotknout uplně.Bylo to neuvěřitelný napětí,kdy jsme kolem sebe jen našlapovali,a čekali,co ten druhý udělá.Aspon u mě to tak bylo,co on,nevím.Pořád jsem čekala,co bude,jestli to zas bude chtít,a jak se budu muset vymlouvat nebo to budu muset přetrpět.Začla jsem mít problémy se spánkem,hubla jsem,to z toho stresu.
Bylo to opravdu nesnesitelný a tento článek o tom dost dobře píše.Už bych to nechtěla zažít a jsem přesvědčená,že každý vztah s normálním člověkem by aspon u mě takto dopadl.Kdo nezažil,neumí si to představit.Nakonec jsem to nevydržela já prbvní a ukončila to.On by to asi neudělal,asi by pořád čekal,že mě to přejde.
Normální je podle mě ten,ketrý chce pravidelně sex.A pak už záleží na každém z nás tady,co by ještě unesl a co už ne.Ale už bych se rozhodně nedala dohromady s člobvěkem,který to chce nad mojí snesitelnou míru s tím,že "se to nějak udělá".
Každý konec je zároveň novým začátkem
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Re: Jít do vztahu s "normálním" člověkem nebo ne? - od ka-diskusni-forum-tze - 04. 01. 2009, 01:18:06

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Květa Fialová: "Nenávidím sex, šport a politiku" Ne-diskusni-forum-la 3 12475 07. 05. 2009, 23:56:44
Poslední příspěvek: Ne-diskusni-forum-la

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex