Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jsem rada,ze jsem v normě :)
#1
Tak jsem si oddychla, že jsem v normě. Dříve jsem žila jako spousta holek, měla pár vztahů, docela seriózních, nikdy jsem neměla problém se sexem a dokonce jsem ani dlouho bez sexu nevydržela. Před 2 a 1/2 rokem jsem nečekaně otěhotněla s partnerem, se kterým jsem se zrovna rozcházela. Dítě jsem si bez váhání ponechala a po jeho narození jsme spolu i začali bydlet. Ovšem jediný problém je v tom, že ode dne, co jsem zjistila, že jsem těhotná, jsem už nedokázala mít sex a tak to trvá do dneška. S otcem dítěte jsem přátelé a tak vedle sebe žijeme, aniž bychom se jakkoliv obtěžovali, dokonce spíme vedle sebe v jedné posteli, ale každý máme svůj prostor, který si vzájemně nenarušujeme. Problém je v tom, že bych chtěla pro dceru sourozence, ale neumím si představit, že bych kvůli tomu měla mít sex. Má někdo podobnou zkušenost nebo radu, jak to řešit? Jsem moc ráda, že je tu taková spousta lidí, kteří se cítí stejně. Papaya
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Jsem rada,ze jsem v normě :) - od pap-diskusni-forum-aya - 10. 07. 2010, 20:10:00

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Ráda bych poznala muže asexuála. Kytičk-diskusni-forum-a34358 35 39856 06. 11. 2021, 11:51:58
Poslední příspěvek: mar-diskusni-forum-teza
  Nezapadám, a ráda bych si to ujasnila tri-diskusni-forum-mene 14 15345 17. 05. 2021, 01:21:58
Poslední příspěvek: tri-diskusni-forum-mene
  som rada, ze som nasla tuto stranku pri-diskusni-forum-mula 3 12697 19. 06. 2015, 15:00:36
Poslední příspěvek: Veles-diskusni-forum-lavin
  jsem ráda že nejsem sama ka-diskusni-forum-la 10 31940 17. 02. 2011, 13:24:41
Poslední příspěvek: Sir -diskusni-forum-Erik

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex