Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jsem rada,ze jsem v normě :)
#4
I já Vám děkuji, ale prosím, berte tuto moji odpověď opravdu pouze jako výchozí bod k dalším případným úvahám v dané věci, vlastně ani nelze jinak, neboť dopodrobna Vaši rodinnou situaci neznám. Čili ta odpověď se pohybuje opravdu jen v té obecné rovině. Každopádně pointou toho všeho asi je hlavně to, že případné dítě by se mělo narodit do, pokud možno, co nejvíce rodinně ustáleného, láskyplného prostředí, neboť to je právě to, co ke svému zdárnému vývoji nejvíce potřebuje...., ale z Vaší reakce cítím, že si toto rovněž uvědomujete a to je moc dobře. Každopádně Vám přeji mnoho štěstí a rovněž to, aby nastalá situace vyvrcholila v rozřešení, které je Vašemu přání co nejvíce blízké.:)
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Jsem rada,ze jsem v normě :) - od Ne-diskusni-forum-la - 11. 07. 2010, 03:29:22

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Ráda bych poznala muže asexuála. Kytičk-diskusni-forum-a34358 35 39657 06. 11. 2021, 11:51:58
Poslední příspěvek: mar-diskusni-forum-teza
  Nezapadám, a ráda bych si to ujasnila tri-diskusni-forum-mene 14 15276 17. 05. 2021, 01:21:58
Poslední příspěvek: tri-diskusni-forum-mene
  som rada, ze som nasla tuto stranku pri-diskusni-forum-mula 3 12657 19. 06. 2015, 15:00:36
Poslední příspěvek: Veles-diskusni-forum-lavin
  jsem ráda že nejsem sama ka-diskusni-forum-la 10 31825 17. 02. 2011, 13:24:41
Poslední příspěvek: Sir -diskusni-forum-Erik

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex