Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Newbie
#1
Ahoj.
Vím, že tenhle dotaz tady zazněl určitě mockrát :) ale vlastně si ani nejsem jistá, že jsem asexuálka. Je mi 21 a už jsem měla poměrně hodně partnerů, ale sex mi prostě nic neříká. Mám teď přítele a skoro pořád se hádáme kvůli tomu, že já nechci a on jo. Jasně jsem často unavená z práce, nebo prostě nemám náladu to je normální, ale mě se nechce vlastně nikdy. Miluju když mě hladí na zádech u toho bych vrněla blahem, ale sex se mi prostě nějak nelíbí. Ani orální praktiky, ještě snesu líbání, ale taky to nemám ráda pořád.
Ani mi sex nechybí, vydržela bych bez něj úplně v pohodě. Vím že tohle všechno by asi mohlo znamenat že jsem asexuální, ale je v tom háček. Masturbace mi nevadí, mám ji ráda a docela ráda ji provozuju třeba i víckrát denně. Takže nevím co vlastně jsem....Uplakaný
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Newbie - od Kitt-diskusni-forum-yinka - 20. 09. 2010, 20:57:35
RE: Newbie - od Ral-diskusni-forum-feek - 20. 09. 2010, 21:22:29
RE: Newbie - od malacar-diskusni-forum-odejnice - 21. 09. 2010, 10:45:35
RE: Newbie - od Anat-diskusni-forum-hema - 21. 09. 2010, 17:23:03
RE: Newbie - od Ne-diskusni-forum-la - 21. 09. 2010, 17:36:22

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex