Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Román pro ... zkrachovalce!
#5
(15. 11. 2010, 16:08:41)Nela Napsal(a): Od jednoho muže jsem slyšela myšlenku, že jen PRIMITIV, píšu to narovinu, klade ve vztahu sex na první místo, tak to prostě je.

S tímhle si dovolím nesouhlasit. Zase, aby se z mužů nedělala jen sexuální zvířátka... Pro běžného, zdravého muže je sex POTŘEBOU, skutečně potřebou, ne jen potěšením/zábavou/... a dovedu si představit, jak hrozně těžké pro ně je, když takovou potřebu nemohou dostatečně uspokojit. Je to z větší části hormonální záležitost a ti muži prostě "trpí", jsou frustrovaní a hodně to ovlivňuje jejich náladu (to jsem až koukala, jak se můj expřítel měnil a jak byl protivný na všechny kolem sebe, když jsme spolu třeba měsíc nespali). Ve vztahu prostě sex JE na prvním místě, ať chceme nebo ne. Protože sex je to, co ten vztah odlišuje od všech jiných vztahů a taky je to věc, která ten vztah dovede naprosto spolehlivě rozložit, i když ve všech jiných oblastech si rozumí a vycházejí spolu. Jakmile to neklape v posteli - nevyjde to. Tahle rovnice prostě platí. Myslím proto, že je třeba, aby měli partneři sexuální potřeby co nejvíc podobné (klidně oba žádné), aby to fungovalo.

Jinak...který muž ti to řekl? Ten, který ve vztahu bez sexu vydržel roky nebo prostě jen filosof (v dobrém slova smyslu)? Ono, každý si myslí, že sex není důležitý, dokud mu skotečně nebude chybět (právě proto, že je to potřeba)
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Román pro ... zkrachovalce! - od Adria-diskusni-forum-ne Fox - 20. 11. 2010, 11:37:19

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex