Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Román pro ... zkrachovalce!
#9
Pak je určitě potřeba s tou sexuální energií pracovat, převést ji jinam, k jinému objektu. Využít ji třeba v nějaké kreativní činnosti nebo já nevím, těch možností je určitě povícero. Neříkám, že je to lehké pro běžně sexuálně zaměřeného člověka, já jím sama nejsem, takže tuto zkušenost nemám, ale věřím, že to lze. Třeba v těch některých východních filozofiích (indických aj.) existují přímo návody, jak s tímto pracovat. Souhlasím, pouze potlačit, nechat ladem, takříkajíc, to může být cesta i k nejrůznějším úchylkám, takto tedy raději ne.....Samozřejmě, když se partnersky sejdou dva lidé, kteří si v sexualitě "sednou", ať již v její negaci nebo akceptaci, tak je to fajn, ale život je málokdy takto "růžový" a jsem přesvědčena, že vždy zde jsou další možnosti, které stojí alespoň za zvážení než to vše hnát rovnou ke krachu....to je možná škoda. Podle mého soudu, možný úspěch či neúspěch takového oboustranného snažení ve smyslu vzájemné "dohody" v té věci nestojí ani tolik na sexualitě či asexualitě každého z nich, ale zejména na vnitřním vědomí každého z nich, tedy na tom, jak vnímají a přistupují k životu. Je-li shoda v tomto, půl boje je již vyhráno, dle mého názoru.
P.S. Jinak jsem pro to, když už si asexuální člověk zvolí soužití s člověkem sexuálním, že by se měl snažit alespoň občas vyjít mu v sexualitě vstříc, stejně jako sexuální partner by měl umět přijmout určité omezení v dané věci.
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Román pro ... zkrachovalce! - od Ne-diskusni-forum-la - 20. 11. 2010, 21:35:32

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex