Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dneska jsem si přečetl "definici" asexuála... celkem to sedí
#9
Krásně o tom mluví myslím Queer teorie... Přijde mi že všechny tyhle škatulky o orientacích jsou hrozně omezující a když pak člověk sám sebe někam zařadí, tak má pak tendence i třeba nevědomě poupravovat svoje chování tak, aby jednal v souladu se svým přesvědčením (kognitivní disonance) - navíc, co ti kdo se nenapasují dobře nikam? - a nemyslím že je to úplně v pořádku... Tohle fórum beru trochu jako azyl pro všechny kteří nejsou úplně v proudu. Třeba já jsem v tomhle na tom podobně jako Koncíř (btw, dle popisu zníš jako ideální muž ;)) a řekla jsem si že nejspíš nepasuju úplně ani do škatulky hetero ani asexuálů, ale co naplat, mám k asíkům blíž a partnera bych raději z těchto řad tak to nechávám plynout, ono to nějak dopadne... ještě se nestalo, aby to nějak nedopadlo :o)
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: dneska jsem si přečetl "definici" asexuála... celkem to sedí - od Adria-diskusni-forum-ne Fox - 21. 01. 2011, 12:35:40

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Ráda bych poznala muže asexuála. Kytičk-diskusni-forum-a34358 35 39820 06. 11. 2021, 11:51:58
Poslední příspěvek: mar-diskusni-forum-teza
  Žena asexuála An-diskusni-forum-es9 5 11701 15. 08. 2016, 00:28:10
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  Hledám asexuála z Ostravska. Asexuálk-diskusni-forum-a_Monika 2 8031 15. 12. 2015, 18:52:33
Poslední příspěvek: Life.I-diskusni-forum-s.Good

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex