Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dneska jsem si přečetl "definici" asexuála... celkem to sedí
#13
Jsou zde jedinci, myslím na fóru, kteří nerozlišují až tak mezi pohlavími, ale důležitá je pro ně ta sociální či emoční vazba (sdílení s druhým). Čili je jim vcelku lhostejné, zdali jejich partner je mužem či ženou, hlavně, že si rozumí v duševní rovině, to je pro tyto lidi nejpodstatnější. Lidé se v podstatě sdružují nejen na podkladě sexuálního, ale i sociálního popudu a právě zde by toto mohl být tento případ. Že jednoduše nechtějí být sami....a kdo také chce, že, myslím, že jen velmi málo lidí bude dobrovolně volit v životě samotu. Tak to je třeba jedna kategorie asexuálů. Ale vypadá to, že jich může být mnohem, mnohem více.....nikdo zde ani "venku", tím myslím z odborníků, Ti určitě stoprocentně neposkytne odpověď na otázku, zdali jsi nebo nejsi asexuál. Myslím, že budeš muset hledat hlavně sám v sobě, to především, jako asi valná většina z nás tady. Ale já si stále říkám, proč se chtít mermomocí někam napasovat? Jsi jaký jsi a myslím, že ani mezi tzv. sexuály nejsou v tomto ani dva lidé naprosto stejní, navíc, sexualita (sexuální apetence především), může doznávat během života změn, i z asexuála se časem může stát sexuálně aktivní člověk a naopak sexuál může dozrát v asexualitu, nic není v životě zcela definitivní. Osobně jsem "skeptik" a tvrdím, že sexualitou podbarvené vnímání světa máme do jisté míry všichni, již jen tím, že jsme se narodili s pohlavními orgány a žlázami, jsme tedy buďto mužem nebo ženou, nikoliv bezpohlavní "to", předurčuje naše zachycování a interpretaci okolní reality. Navíc zde spolupůsobí sociální i kulturní vlivy atd. Když mám mluvit čistě za sebe, tak já to mám třeba tak, že se mi líbí pouze muži a přitahují mne duševně i fyzicky, ovšem jsem mnohem náročnější na tu duševní stránku než fyzickou, kde mi sex jako takový nechybí, i když jej jsem schopna, ale suplementace v podobě nějakého objetí apod. je pro mne v tomto vcelku dostačující a uspokojující. Orálního sexu třeba určitě schopna nejsem, to by mi přišlo jako ponižující pro mne i pro partnera. Ovšem nic proti této aj. sexuálním praktikám nemám, to aby nedošlo k omylu, hlavně když se ti dva v tomto shodnou.....No a tedy jsem nebo nejsem asexuál, když svět a opačné pohlaví vnímám jasně očima sexuality, ale nemusím s nimi sex? Toť otázka.....Čili vidíš, jak to je, všichni zde máme mnoho otázek a konečných odpovědí se stále nějak nedostává nebo jen velmi oktrojovaně a pomalu.....nejlepší je být svůj, každý jsme přece neopakovatelný unikát.
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: dneska jsem si přečetl "definici" asexuála... celkem to sedí - od Ne-diskusni-forum-la - 22. 01. 2011, 03:01:41

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Ráda bych poznala muže asexuála. Kytičk-diskusni-forum-a34358 35 39813 06. 11. 2021, 11:51:58
Poslední příspěvek: mar-diskusni-forum-teza
  Žena asexuála An-diskusni-forum-es9 5 11700 15. 08. 2016, 00:28:10
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  Hledám asexuála z Ostravska. Asexuálk-diskusni-forum-a_Monika 2 8028 15. 12. 2015, 18:52:33
Poslední příspěvek: Life.I-diskusni-forum-s.Good

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex