Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Po nevěře asexuální?!
#13
Tak ono se mi docela stává, že mi kolega z práce svým způsobem chybí... je to dobrý kluk, hlavně povahově mi opravdu "sedl".. o to těžší je potkávat ho v práci, nicméně on si chce dát čas a nechat tomu volný průběh, takže to spíše vypadá na ignoraci a to mě sice mrzí, ale na druhou stranu ho alespoň nemusím řešit...

Co se týče mého přítele... už jsem mu zhruba před půl rokem říkala, že pokud se nezmění a nebude víc chlap, že to tak dál nepůjde... že vedle sebe potřebuju někoho se svým názorem a ne pomalu dítě, o které se pomalu člověk musí starat... Teď asi přeháním, ale prostě - kolikrát mi přijde, že je tak pohodlný, až hrůza. Přijde z práce, nají se, sedne k počítači nebo k televizi, svým způsobem nohy na stůl a konec. Večer sprcha a spát. A to mě děsně štve. Vím, že toho když přijde z práce, má plné zuby, ale myslím že tohle je pohodlnost až hrůza. Nebaví mě na něj jen koukat, jak tu sedí a nic nedělá. Mrzí mě to. Prostě mám pocit, že za dvacet let to bude pořád stejné, on přijde z práce, nají se a klid, pohodička, nic doma neudělá, nic neřekne, jen bude sedět a to bude vše. Nevím jak pro něj, ale pro mě je to ubíjející. Dřív, když studoval VŠ mi přišel jiný.. snažím se ho donutit, ať začne něco dělat, než jen sedět u tv... ale moc to nepomáhá, resp. spíš se mi to ještě nepovedlo :-( A k jeho povaze - tolikrát jsem mu řekla, že se musí změnit... tolikrát jsem pomalu vyhrožovala, že když nebude "chlap", tak to s ním dlouho nevydržím... a vždy jsou to jen sliby a pak nic, žádná změna, ani maličko. Já už nevím, jak dál.. jenže jsem asi hloupá a bojím se ho opustit, protože vím, že uvnitř je to moc hodný kluk.. holt se to ve mě pere čím dál tím víc a nevím, jak dál :-(
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Po nevěře asexuální?! - od beryze - 09. 12. 2011, 10:49:36
RE: Po nevěře asexuální?! - od beryze - 09. 12. 2011, 12:49:02
RE: Po nevěře asexuální?! - od MadRat - 09. 12. 2011, 13:48:33
RE: Po nevěře asexuální?! - od Suz-diskusni-forum-y09 - 09. 12. 2011, 21:53:19
RE: Po nevěře asexuální?! - od mušelín - 12. 12. 2011, 21:46:15
RE: Po nevěře asexuální?! - od mušelín - 12. 12. 2011, 22:43:11
RE: Po nevěře asexuální?! - od MadRat - 13. 12. 2011, 13:04:11
RE: Po nevěře asexuální?! - od mušelín - 13. 12. 2011, 00:04:47

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex