Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Film o životě bez sexu
#23
(16. 02. 2012, 12:48:01)Jakub Napsal(a): Můj názor bude možná trošku ostřejší a peprnější ale život mě naučil upřímnosti takže...

Pohrdám lidmi co si "vyrábí" kariéru přes postel.Dávájí tím najevo že sami jsou neschopni a jediný čím se dokážou uplatnit je sexem.Já tě neznám a tudíž v žádnym případě netvrdím že je to tvůj případ.Ostatně o tom se budeš moci sama nyní přesvědčit jestli tvůj profesní život bude vzrůstat bez ohledu na to jestli s někym spíš nebo ne. Když pomyslím na něco podobnýho musím říct,že jsem hrdej na to že jsem asexuál a že ženy se mnou takhle manipulovat nemůžou.Opravdu jsem šťastnej a ještě víc jsem šťastnej že jsem našel holku svýho života která je též asexuální takže pro mě normální...A k otázce jak můžeme žít bez sexu ? Snadno..Bez masa se taky obejdu protože se mi hnusí zacházení se zvířaty k jeho získání.U sexu se mi hnusí celej ten akt. Ale je pravda že vy sexuálové to nemůžete pochopit protože je pro vás sex na prvním místě a jakmile odpadne, případné manželství je odsouzeno k záhubě.Beru to s nadhledem a aspoň můžu říct,že sex mě a mojí přítelkyni nerozdělí.Je mi jasný že za tento článek sklidim nesouhlasný ohlasy a texty typu "seš hnusnej a nepřemejšlíš když tohle dokážeš napsat" ale já si za svym prostě stojim . A to že točíš dokumenty o sexu..O čem jinym taky když pro tebe tolik znamená?Vždyť svět už je takřka jen o sexu a jen zapnu televizi valí se na mě ze všech stran..Je mi z toho blbě..

S drtivou většinou toho, co píše Jakub souhlasím, protože vlastně popsal to, co často cítím. Pohled "odnaproti" může být docela šokující a nepříjemný (každý nemá rád "ostřejší" ;) ).

Setkala jsem se tu na fóru s pohledem na sex jakožto součást tvůrčího procesu (což mě docela zaujalo a souhlasím s tím), ale tvůrčí energie se dá projevovat i jinak... Myslím, že sexualita se dá transformovat do jiné formy tvoření, ale nepůjde to ze dne na den. :-(

Akorát mě napadá, co má dělat někdo, kdo jinou tvořivost nerozvíjel, když k tomu vlastně neměl důvod? Takový by si vážně musel připadat hodně mizerně s prázdnýma rukama. :-( Ale nevěřím, že to je zrovna případ Zivotbezsexu...

Pro Zivotbezsexu:

Být někde "mezi" je hodně nepříjemná pozice... k sexuálům už nepařit (a ještě k tomu tam toužit zůstat) a k asexuálům taky nepatřit... :-(
(jsem na rozhraní mnoha "škatulek" a vím, že balancovat na hraně je zatraceně těžké a vyčerpávající...) Přeju hodně sil a odvahy v nastoupené cestě, ať už bude jakákoliv. :)
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Film o životě bez sexu - od mušelín - 12. 02. 2012, 13:34:52
RE: Film o životě bez sexu - od mušelín - 12. 02. 2012, 23:25:47
RE: Film o životě bez sexu - od MadRat - 13. 02. 2012, 12:42:42
RE: Film o životě bez sexu - od mušelín - 13. 02. 2012, 16:05:13
RE: Film o životě bez sexu - od MadRat - 14. 02. 2012, 12:13:20
RE: Film o životě bez sexu - od mušelín - 14. 02. 2012, 20:31:23
RE: Film o životě bez sexu - od MadRat - 15. 02. 2012, 00:36:48
RE: Film o životě bez sexu - od Jakub - 16. 02. 2012, 12:48:01
RE: Film o životě bez sexu - od Mor-diskusni-forum-wen - 16. 02. 2012, 17:17:50
RE: Film o životě bez sexu - od beryze - 16. 02. 2012, 13:25:22
RE: Film o životě bez sexu - od beryze - 16. 02. 2012, 14:59:09
RE: Film o životě bez sexu - od Jakub - 16. 02. 2012, 16:45:53

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Další krok v mém životě d--diskusni-forum-kun 5 13644 04. 02. 2015, 18:16:31
Poslední příspěvek: d--diskusni-forum-kun
  Časopis Týden -"Krásný život bez sexu" amo-diskusni-forum-sPH 23 54967 25. 01. 2012, 20:04:55
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex