Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdravím:)
#1
Ahoj všem;), měsíc jsem se tady rozhlížela, abych se přesvědčila,že jsem na správném místě.A teď když jsem se v tom už ujistila,ráda bych taky něco o sobě napsala, protože nikomu z okolí se svěřit nemůžu.
Je mi 21 a s přítelem jsme spolu už pátý rok. Před ním jsem měla dva kluky, ale oba vztahy skončily, jakmile začali na mě naléhat se sexem. Tehdy jsem si myslela, že je to tím,že nemám zkušenosti a jsem na to ještě mladá. Pak přišel třetí a můj nynější přítel o 15let starší. On na mě sice s ničím, co se týkalo sexu, netlačil, ale já začala být zvědavá, jaké to vlastně je. Jakmile došlo k našemu poprvé, začal po mě přítel sex vyžadovat docela často. Ikdyž jsem z toho tak nadšená nebyla a nechápala jsem, co celá společnost na tom vidí, vždy jsem na to přistoupila,protože jsem byla stále naivní a čekala,že se mi to začne líbit. Převrat se nekonal a čím víc teď přítel na mě tlačí, tím víc mám k tomu nechuť. Došlo to už do takového stádia, že se mi chce někdy z toho i zvracet. Příteli jsem o svých pocitech a celkově o asexualitě řekla. Na to mi odpověděl,že on bez sexu žít nemůže, a že se mám rozhodnout co chci víc jestli jeho nebo život bez sexu. Ikdyž se rozejít nechceme,protože se máme moc rádi a rozumíme si a plánovali jsme svatbu a děti, vidím to s námi bledě a jen jsem se přesvědčila v tom, že dnešní vztahy jsou výhradně o sexu a ani skutečná láska nedokáže tento pud potlačit.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Zdravím:) - od Tima-diskusni-forum-ntti - 30. 03. 2012, 16:18:14
RE: Zdravím:) - od Aline-diskusni-forum-Daryen - 30. 03. 2012, 19:55:36
RE: Zdravím:) - od -diskusni-forum- - 31. 03. 2012, 00:03:30
RE: Zdravím:) - od MadRat - 31. 03. 2012, 13:22:03
RE: Zdravím:) - od ChildF-diskusni-forum-reeMan - 31. 03. 2012, 14:44:57
RE: Zdravím:) - od Bl-diskusni-forum-ues - 31. 03. 2012, 15:26:06
RE: Zdravím:) - od Mor-diskusni-forum-wen - 02. 04. 2012, 14:47:10
RE: Zdravím:) - od kyt-diskusni-forum-ička - 31. 03. 2012, 19:44:04

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex