Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Je tento portál opravdu pro asexuály?
#7
(06. 04. 2012, 15:44:35)Marek Parek Napsal(a): A na základě všeho co jsem tady viděl si kladu otázku, proč by spolu asexuální pár spolu vlastně měl asexuálně žít? (zjednodušeně řečeno - proč by spolu vůbec měl žít). Na základě čeho? Jakými pojítky? To je otázka, která trápí mne. A na základě všeho co zde takřka denně čtu si myslím, že je to nemožné, ne-li nesmyslné.

Třeba z úplně jednoduchých praktických důvodů: protože nájem vyjde ve dvou levněji, protože je fajn večer s někým pokecat, když přijdeš domů z práce? :-) Co víc bys chtěl? Někdo je nerad sám, někdo chce děti...
Ale stejně jako ty tady marně hledám nějaké vzory pro společný život, mluvíme tu pořád jen teoreticky. Jako kdekoli jinde tu asi možnosti soužití ztroskotávají na rozdílných hodnotách: někdo je ti tu sympatický, ale třeba chce děti a ty ne, bydlí daleko a ani jeden z vás se nechce stěhovat, dává přednost jinému pohlaví, má jiný práh intimity... Máme zkrátka příliš malý "dating pool", je dost nepravděpodobné, že si tu dva lidé opravdu sednou. Proto většina dál loví mezi sexuály nebo je radši sama.

K původnímu tématu: Nevšimla jsem si, že by tu v poslední době bylo nějak příliš sexuálních narušitelů a hlasatelů tantry, nanejvýš bych si postěžovala na nudnou převahu lidí s heteroorientací :D Jinak to tu máme hezky pestré, snad všechny podoby asexuality jsou tu nějak zastoupené a to je dobře.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Je tento portál opravdu pro asexuály? - od mušelín - 06. 04. 2012, 16:37:01
RE: Je tento portál opravdu pro asexuály? - od mušelín - 06. 04. 2012, 20:06:37
RE: Je tento portál opravdu pro asexuály? - od Aline-diskusni-forum-Daryen - 06. 04. 2012, 16:18:48
RE: Je tento portál opravdu pro asexuály? - od MadRat - 06. 04. 2012, 16:43:10
RE: Je tento portál opravdu pro asexuály? - od MadRat - 06. 04. 2012, 17:10:54
RE: Je tento portál opravdu pro asexuály? - od MadRat - 06. 04. 2012, 16:35:35

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Proč jsem se já sexuál přihlásil na portál asexuálů? Do-diskusni-forum-bra 13 39965 09. 08. 2012, 05:56:26
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex