Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BOHUŽEL SI NEVYMÝŠLÍM
#7
(21. 09. 2012, 17:24:31)Nel Napsal(a): Pamatuju si živě na svou návštěvu sexuoložky. Řekla mi, že je nejvyšší čas s onanií začít a tak poznat své tělo. Znělo mi to asi tak, že mám jednou rukou bušit do druhé ruky a slast se dostaví. V mém případě by mi spíš končetina odumřela.

Ha, další důvod, proč nechodit k sexuologovi. Osobně nechápu, jaký objektivní důvod je u ženy, aby masturbovala, pokud se jí nechce. U můžů důvody existují - zaprvé to o kapku sníží pravděpodobnost onemocnění rakovinou prostaty, zadruhé nepoužívané orgány atrofují, tudíž sexuálně žijící muži, kteří z nějakého důdu nemají v určitém období sex, mohou použít masturbaci jako způsob jak se udržet v kondici.

Já osobně nikdy nemasturboval. Moje libido je pravděpodobně pokud ne rovnou nulové, tak zanedbatelně malé. Proto absolutně nevidím důvod, proč bych měl provádět tuto činnost, kterou mimochodem považuju za poměrně nechutnou záležitost (vždycky se mi vybaví scény z filmů plných oslizých obludností typu Vetřelec).

Zdá se mi to stejně praštené, jako například vypít denně patnáct litrů vody, abych si několikrát denně užil okamžiku, kdy se na záchodě můžu vymočit (asexuálové často přirovnávají uvolnění po masturbaci k uvolnění po vymočení), nebo jíst několik kilogramů vlákniny, abych se mohl jít vyprázdnit.

Rakoviny prostaty se nebojím, pokud by se mi něco s prostatou začalo dít, tak si jí nechám odstranit celou, protože následná impotence mně nijak nebude vadit. To samé platí pro druhý argument - nevidím důvod, proč bych neměl nechat atrofovat orgán, který k ničemu nepotřebuju.

Jinak pokud si dobře pamtuju, tak z jedné statisiky amerického biologa Alfreda Kinseyho (to je ten, co navrhl Kinseyho stupnici a už v šedesátých letech uznával existenci asexuality) je těch, co nikdy nemasturbovali, žádově procenta, takže v tom určitě nejsme sami.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
BOHUŽEL SI NEVYMÝŠLÍM - od N-diskusni-forum-el - 21. 09. 2012, 16:24:24
RE: BOHUŽEL SI NEVYMÝŠLÍM - od MadRat - 21. 09. 2012, 16:37:06
RE: BOHUŽEL SI NEVYMÝŠLÍM - od Magr-diskusni-forum-amal - 21. 09. 2012, 19:58:54

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex