Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BOHUŽEL SI NEVYMÝŠLÍM
#24
(23. 09. 2012, 12:28:00)averys Napsal(a): To chápu, jen jsem chtělá říct, že pro sexuály sex není 'jen' tělesná potřeba. Mnohem víc je to psychická potřeba. Samozřejmě, nic pro těm, kteří to mají jinak, koneckonců, nemůžeme být všichni stejní a to je dobře.

Přesně tak, duležita rovnost a svoboda ve vlastním vyjádření. Důležité je to, když se takové věci jako asexuality, veganství, makrobiotika apod., dostanou postupně do podvědomí, aby lidé jako my nebyli nijak nepřipadali divně a při rozhovoru se to bralo jako když někdo pěstuje nebo nepěstuje venku květiny. Třeba to časem bude i tak, že se lidé budou ptát jeden druhého: " Ty souložíš, pane jo, to je divný"...vtip.
Mě je uplně jedno co kdo vyznávat at to jsou čtyřprocentní, nebo hippies, ale zaklád je aby to nevmetali každému na potkaní do ksichtu.
Já sám tady mluvim poprvé otovřeně v otázkách sexuality a mé asexuality, neboť to teď, jsen neměl ani tucha, že si lidé takto sdružují a mohou mluvit o svých pocitech. Já do této doby, jakožto "společenský samotář" si myslel, že jsem v tomhle uplně sám.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
BOHUŽEL SI NEVYMÝŠLÍM - od N-diskusni-forum-el - 21. 09. 2012, 16:24:24
RE: BOHUŽEL SI NEVYMÝŠLÍM - od MadRat - 21. 09. 2012, 16:37:06
RE: BOHUŽEL SI NEVYMÝŠLÍM - od Ma-diskusni-forum-vni - 23. 09. 2012, 12:50:07

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex