Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FakeWar k vaším službám
#1
Přeji pěkný večer/ráno/odpoledne, záleží ve kterou denní dobu můj příspěvek právě čtete.

Zde se budu prezentovat jako FakeWar. Jsem muž, který se právě přehoupl do jinošské dvacítky.

A teď k otázce: "Proč se vlastně registruji na fórum?"

Poslední dobou řeším svoji sexuální orientaci, u které si opravdu nejsem jistý. Pár let zpětně bych sám sebe označil jako zdravého heterosexuála, avšak poslední dobou mě pronásledují touhy trávit intimní čas s oběma pohlavími, takže se začínám přiklánět spíše k bisexuálovi, s čímž se nejsem schopen zcela smířit.

Pro mě osobně je láska něco čistého. Chápu ji jako touhu být s někým kvůli jeho/její osobnosti, pocitu že mi je s ní/m příjemně, dobře se mi s danou osobou povídá, vzájemně si rozumíme a můžeme se jeden na druhého spolehnout. Takto chápu lásku já a potom není potřeba se omezovat jen na konkrétní pohlaví.

Sex totiž chápu jako prosté "vylučování". Nic mi to neříká, neláká mě to. Mazlení, laskání a hlazení jsou věci, které vyhledávám, jelikož jsou schopny uspokojit mého ducha, avšak toto se kompenzuje mnohem hůře. Sexuální napětí lze uvolnit, ale touhu po intimitě nelze - ačkoliv v nejhorších případech poslouží přitulení k polštáři.

Někdy si říkám, že by bylo pro mě jednodušší, kdybych se narodil jako žena.

Mezi mé zájmy patří:
Psaní povídek
Hudba - především symphonic/gothic metal/rock
Tragické filmy (Persepolis je můj oblíbený), komedie
Odpovědět


Příspěvků v tématu
FakeWar k vaším službám - od Fak-diskusni-forum-eWar - 13. 05. 2013, 22:02:29
RE: FakeWar k vaším službám - od Slečna XY - 15. 05. 2013, 18:25:58

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex