Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Web nefunguje bez přihlášení
#1
Ahoj,

[sorry pokud se tu tohle téma už někde řešilo, zkoušel jsem náhodně hledat a nenašel, ale samozřejmě jsem možná hledal málo či špatně]

protože nejsem asexuál (mám jen takovou manželku, které se snažím porozumět :-), nejsem přihlášený a sleduji v podstatě jen Uvítací koutek a Zhlédnuto a nalezeno. Už tak cca dva týdny nejsou bez přihlášení vidět žádné příspěvky. Myslel jsem, že jde o nějakou chybu, ale teď jsem se zkusil přihlásit, a koukám, že server funguje. Počítám, že je to spíš záměr, i když nelze vyloučit, že zasloužilí členové jsou trvale přihlášení, tak si ničeho nevšimli. Nicméně pokud to je záměr, nepřipadá mi to příliš šťastné, protože právě ta dvě zmíněná fóra by měla být veřejně dostupná pro "nově příchozí", aby viděli, co a jak. Kdybych kdysi přišel k serveru, kde bez přihlášení nic není, s nějakým zakládáním účtu bych se neobtěžoval (a to počítám ani jako asexuál, natož jako někdo, kdo se o to jen z nějakého důvodu zajímá).

Mějte se.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Web nefunguje bez přihlášení - od mac-diskusni-forum-ejko - 04. 06. 2013, 09:30:10

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Nefunguje přihlašování na PDA Backstr-diskusni-forum-eet Boy 3 30330 03. 01. 2009, 11:52:11
Poslední příspěvek: Backstr-diskusni-forum-eet Boy

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex