Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Částečně asexuální pedofil
#6
To co píše AlineDaryen je fakt, že to zvládáš je požehnáním.
A v kumštu bylo takových lidí víc, například o Astrid Lindgren se tvrdilo že je na malé holčičky.
Ale i tak musíš být opatrný, někdy to má takový vedoucí kroužku ( jak píšeš ) mnohem horší než třeba učitel. Ten má dětí víc a musí projevovat určitou přísnost, jinak se mu celá třída ,,rozjede".
V kroužku bývá dětí méně a měl by jsi jim být blíž. A podobné , nebo ještě horší je to na táborech.
Holky už tak od deseti let dokáží ledacos ,,vycítit" nebo v kolektivu ,,vydedukovat" a pokud by jsi nějaké věnoval větší pozornost, určitě by se jejich vnímavost přešla do nějaké formy provokace, což by byla dost těžká zkouška tvého odhodlání. Nebo , jak se zmiňuješ, trpělivosti.

Teď při psaní jsem si vzpomněl na to, jak mi vyprávěl jeden vychovatel z dětského domova, že ve svých začátcích při noční službě vešel na pokoj kde starší pubertální romové šikanovali malé bílé děti a samozřejmě u toho bylo i piva a cigarety...
Vlítnul tam, jenže na ten okamžik byly připravený dvě cikánské holky, zcela si stáhly tepláky a se slovy ,,Dobry večer pane vychovatel, že by jste si rád zapíchal, že vy jste pedofil, né?" vyrazily s lascivními gesty proti němu.
Tvrdil mi, že v životě se tak nebál rána, jestli ho třeba neobviní.
Dnes už sice ty různé finty zná, ale když je na baráku sám (protože na lepší dozor nejsou prachy) stejně nemůže často nic moc dělat , a věř mi že to, jaké v takových ústavech ( to byl internátní dětský domov / tzn. o dost větší humus, protože si je občas brali domů ,,rodiče"/ ) romské děti leckdy dělají věci, že by to snad vyléčilo i nejdrsnějšího belgickýho pedofila.
Sorry za ten příměr, vím že to léčit nejde...

Tak ti držím palce, a snad ti nevadí že tu jen nepíšu jak je supr že to zvládáš, holt mám díky své práci i poznatky o různých důsledcích.
Asi je to i jiné, když beru věci které jiného uvádějí do radostného vytržení a vzrušení, pouze jako ductus. :)

To- Narcisse
To s tím vtipem je vtipné.
A staré...
Ale já naštěstí nejsem pedagog, (ač jsem kdysi chviku učil), jen Tonymu píši něco ze svých ,,zážitků" , a snad to tak i vezme.
No musím však přiznat že ty máš problematiku docela zmáknutou, a určitě bude pro něj podnětnější než ta má.
Holt mám doma občas puštěnou i Novu. :D
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Částečně asexuální pedofil - od narcisse - 23. 07. 2013, 08:54:10
RE: Částečně asexuální pedofil - od ad-diskusni-forum-evr - 23. 07. 2013, 09:13:33
RE: Částečně asexuální pedofil - od narcisse - 24. 07. 2013, 18:49:07
RE: Částečně asexuální pedofil - od Jakub - 27. 07. 2013, 12:21:31
RE: Částečně asexuální pedofil - od Jakub - 27. 07. 2013, 13:53:09

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex