Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Částečně asexuální pedofil
#61
(27. 07. 2013, 12:21:31)Jakub Napsal(a): Proboha lidi tohle je stranka asexual.cz a ne pedofil.cz !!!!! Ja jsem asexual protoze nechci sex a ne proto, ze soulozit s detma mi zakazuje zakon!!! Ja deti nesnasim a nikdy zadny nechci ale kdybych je mel a mel by se o ne starat nekdo takovej tak se opravdu neznam.. Asexualita neni nemoc a ani tim nikomu neublizuju. Pedofil muze ublizit tim nejnezbranejsim !!! Podle me tu tenhle clovek nema co delat. A to ani nemluvim o tom jak na nas asexualy budou koukat ostatni kdyz uvidi ze mezi sebe nereme lidi , co si mysli ze maji choutky obtezovat deti pod kontrolou. Mam stochuti se odregistrovat . Sice jsem tu nasel svoji zenu ale nechci bejt nekde, kde jsou takovyhle uchylky vitany...

Asexualita není nemoc a pedofilie podle tebe tím pádem je? :-) Všechno je to prostě sexuální odchylka od normálu. Hodnotit někoho podle sexuální orientace mi připadá dost povrchní. To přece není něco co by si člověk zvolil, co by mohl vůlí změnit. Klidně i ty ses mohl narodit jako pedofil, kanibal, zoofil nebo já nevím kdo. Zkus se do toho vžít.
Člověk ale může vůlí řídit svoje činy a proto pedofilie je podle mě sama o sobě naprosto v pohodě. Já jakékoliv úchyly velice rád přivítám pokud to budou pohodoví a zodpovědní lidi, kteří nikomu neubližujou. A ostatní ať se na nás dívají jak chcou.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Částečně asexuální pedofil - od narcisse - 23. 07. 2013, 08:54:10
RE: Částečně asexuální pedofil - od narcisse - 24. 07. 2013, 18:49:07
RE: Částečně asexuální pedofil - od Jakub - 27. 07. 2013, 12:21:31
RE: Částečně asexuální pedofil - od ho-diskusni-forum-uba - 11. 08. 2013, 20:19:26
RE: Částečně asexuální pedofil - od Jakub - 27. 07. 2013, 13:53:09

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex