Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Částečně asexuální pedofil
#91
A copak tě vede k podezření, že bych do "toho" měl spadnout? Provokatére. Vidím, že se vás předsudky drží jak klíště, tak to musím urovnat.  Šklebící se

Teď vážně. Za poslední roky jsem spadl do všeho možného, ale jako milovník dětí jsem čistej. A jako posun od těch zmatených příspěvků, kterýma jsem se tu kdysi uvedl, už se sám v sobě daleko líp vyznám. Jestli tě to zajímá, můžu napsat víc, ale nečekej nic skandálního.
Mrzí mě, když někdo vážně uvažuje nad tím, jestli se držím, nebo už jsem začal dělat hrozný věci, jak kdyby to bylo něco, k čemu bych měl automaticky směřovat.  Kroutící očima

PS: Jsem rád, že někdo oprášil moje vlákno a fakt mě baví se tady nečekaně zjevit a vmísit se do toho.  LOL
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Částečně asexuální pedofil - od narcisse - 23. 07. 2013, 08:54:10
RE: Částečně asexuální pedofil - od narcisse - 24. 07. 2013, 18:49:07
RE: Částečně asexuální pedofil - od Jakub - 27. 07. 2013, 12:21:31
RE: Částečně asexuální pedofil - od Jakub - 27. 07. 2013, 13:53:09
RE: Částečně asexuální pedofil - od To-diskusni-forum-ny - 07. 12. 2017, 18:52:20

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex