Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexualita - co to je ?
#4
Počkej, počkej. To si možná trochu pleteš pojmy s dojmy. Ale ty evidentně áčko nejsi, takže budiž Ti odpuštěno :-) To, že je někdo asexualní vůbec neznamená, že nemá sex z důvodu, že má strach z pohlavních chorob nebo ze nechce mít děti.

A tohle "pár hvězd které jsou navíc sobecké a nechtějí svůj život obětovat dítěti" už je úplně mimo mísu. Kde bereš tu jistotu, že člověk, který nechce mít děti je "sobecká hvězda"? Jestli člověk chce mít děti nebo nechce je jen a jen jeho věc a nikdo nemá právo ho za jeho rozhodnutí soudit. Určitě k tomu bude mít nějaké důvody, které těm jeho kritikům zůstávají utajeny. Ti, co mají plnou pusu řečí, že bezdětní jsou sobečtí, že si nechtějí kazit život, že se nechtějí obětovat atd. nakonec svůj monolog uzavřou slovy "a kdo se o Tebe postará až budeš stará (-ý)?". Co je potom sobecký? Nemít děti, protože si netroufám na jejich výchovu a nejsem si jistá, že z nich vychovám dobrého člověka nebo mít děti, aby se o mě měl kdo starat až budu stará? Kolem mě je spousta lidí, kteří si dítě pořídili jen proto, že se to tak dělá. Možná z důvodu nějaký prestiže. Má ho soused, tak ho budu mít taky. Vloni jsme koupili Mercedes, letos si pořídíme dítě... Už je mi 38 let, měla bych si pořídit dítě. To, že k tomu dítěti nemá otce, jen si ho nechá udělat po nějakým opileckým firemním večírku... Hlavně, když to dítě přivedu na svět. Jsem zasloužilá matka a nejsem tím pádem sobecká... Anebo chci skrz dítě uskutečnit své nesplněné sny? Chci mít ze syna vítěze Wimbledonu, protože já skončila na okresních přeborech. To sobecký není?

Nemyslíš, že dítě by se mělo narodit z lásky a ne z nějakých důvodů?

Sloučeny 2 po sobě jdoucí příspěvky

edit:http://www.novinky.cz/clanek/130286-roze...nosti.html
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Asexualita - co to je ? - od -diskusni-forum- - 26. 10. 2008, 16:22:03
Re: Asexualita - co to je ? - od Mortishe - 26. 10. 2008, 16:22:39
Re: Asexualita - co to je ? - od Ma-diskusni-forum-ta - 26. 10. 2008, 16:23:01
Re: Asexualita - co to je ? - od Mortishe - 26. 10. 2008, 16:23:37

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex