Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdravím přítomné
#1
Ahoj všem,
včera jsem se sem registrovala a jak to tak tady čtu, tak jsem udělala asi dobře.

Jsem vdaná, mám 3 děti a mám pocit, že v těchto dnech (nebo týdnech, měsících nevím) mi právě končí manželství. Asi budete tušit kvůli čemu. Samozřejmě je na vině můj nezájem o sex. Muž je dlouhodobě frustrovaný z mé nechuti k sexu, což před asi rokem vyvrcholilo tím, že si našel přes internet nějakou slečnu na sexy-řeči. Jejich vztah nezůstal pouze virtuální, volají si, setkali se, asi spolu zatím nespali. Kdyby se jednalo o čistě erotický vztah typu "nic to neznamená", tak to přežiju. Problém je ten, že on se do ní zamiloval. Mě prý miluje taky, prostě chce nějakou formu polygamie. To je pro mě nepřijatelné.

Podle toho, co jsem tady četla, jsem asi hyposexuál. Po sexu nějak netoužím, dokážu žít bez něho, ale když čas od času je, tak mi to nevadí. Kvůli muži jsem se poslední měsíce snažila, nicméně jemu to nestačí. Vadí mu hlavně to, že ve mně není touha, vášeň, možná nějaká perveze.

Náš vztah tedy asi končí, možná budeme žít jako spolubydlící jen kvůli dětem, jinak každý povedeme svůj život. Vůbec nevím, co dělat, jak to řešit, jsou tu malé děti.

Budu ráda, když mi někdo napíše svůj názor, zkušenost.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Zdravím přítomné - od Nois-diskusni-forum-ette - 31. 01. 2014, 17:06:56
RE: Zdravím přítomné - od Nik-diskusni-forum-ita - 31. 01. 2014, 17:58:29
RE: Zdravím přítomné - od Nik-diskusni-forum-ita - 31. 01. 2014, 18:45:48
RE: Zdravím přítomné - od -diskusni-forum- - 31. 01. 2014, 20:41:12
RE: Zdravím přítomné - od lil-diskusni-forum-ina - 31. 01. 2014, 21:33:19
RE: Zdravím přítomné - od Nik-diskusni-forum-ita - 01. 02. 2014, 13:28:30
RE: Zdravím přítomné - od lil-diskusni-forum-ina - 01. 02. 2014, 20:06:21
RE: Zdravím přítomné - od lil-diskusni-forum-ina - 02. 02. 2014, 13:08:35

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Zdravím přítomné! Magr-diskusni-forum-amal 16 45625 30. 05. 2012, 21:58:09
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex