Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
...najít sám sebe...je hodně těžké..
#19
(11. 05. 2014, 09:53:42)UweFiltr Napsal(a): Předstírání orgasmu je zase další věc, která je úplně mimo moje chápání.
Když takhle narážim na ty články o dosažení orgasmu, o bodu G a podonejch záležitostech, tak si řikám, že ten sex je ve skutečnosti složitější než atomová ponorka.

jjj....je to složité s tím s tebou souhlasím a každý to má prostě jinak...už dnes chápu, že dokonalost je nafilmovaná jen ve filmu....a jak tu někdo psal pokud nedojde k toleranci ve vztahu...nemá, nebo nebude to mít dlouhou budoucnost.
Je také fakt, že spoustu lidí, párů o tom ani nemluví, neboť je to tak citlivá, vnitřní, často osobní záležitost, která se hodně dotýká svého JÁ, že.....to skončí buďto dříve, nebo později...záleží jak to kdo vnímá, najít souhru, soulad je podle mě hodně těžké...a toleranci prostě jednoduše nikdo nechce jen tak akceptovat....pokud je intimní život často prioritní , popřední záležitost..
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: ...najít sám sebe...je hodně těžké.. - od sk8 - 10. 05. 2014, 22:19:45
RE: ...najít sám sebe...je hodně těžké.. - od base-diskusni-forum-life - 11. 05. 2014, 10:27:42

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex