Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
...najít sám sebe...je hodně těžké..
#30
(13. 05. 2014, 18:04:43)kirmakX6on Napsal(a):
(13. 05. 2014, 14:32:02)tenpolakis Napsal(a):
(12. 05. 2014, 21:27:23)hic iacet Napsal(a): Ja ho v tom taky nevidim :-) Kazdopadne z meho (ne zase tak velkeho, ale ani ne zase tak maleho) pozorovani a rozhovoru se sexualy to vypada, ze to jsou u nich obvykle duvody. Ale samozrejme dalsi maji treba i jine duvody.

Je to všechno stejně zvláštní...zase spoustu asexualu to nepřizná a hrajou hru...protože chtějí vztah za každou cenu..udržet..
bych řekl, že pro udržení vztahu bude většinou uplně jedno, jestli to přizná nebo nepřizná, ale jestli to dělá nebo nedělá

Osobně by mne třeba zajímalo, když potkáte partnerku, která vám opravdu sedí, ale v tom sexu to prostě není ono, jestli má cenu..zkoušet něco dál, což si myslím já...ale pak po reálném uvažování, zjistím..že si něco namlouvám, nebo akceptovat fakt, přiznat si sobě, že to nepůjde a zkusit jí to říct na rovinu, což se člověku moc nechce a riskovat, že budete totální magoři..tedy aspoň pro ni... Zase je otázka, když to ta dotyčná má v hlavě trošku v pořádku a vy cítíte...že se vám hodně uleví i přesto, že budete stejně muset akceptovat..že to stejně nemá cenu i přes ten rozchod?...mám pořád pocit jí to řict, co si o tom myslíte?
Další věc je zda, je důležité aby to věděla, protože stejně uvedla při rozchodu jiný důvod...pořád mám k ní silné pouto, ještě nikdy se mi to nestalo....vždy to bylo v pohodě..ale teď to nějak nemůžu zkousnout..:/
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: ...najít sám sebe...je hodně těžké.. - od sk8 - 10. 05. 2014, 22:19:45
RE: ...najít sám sebe...je hodně těžké.. - od base-diskusni-forum-life - 14. 05. 2014, 16:01:10

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex