Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
...najít sám sebe...je hodně těžké..
#34
(14. 05. 2014, 16:01:10)tenpolakis Napsal(a): Osobně by mne třeba zajímalo, když potkáte partnerku, která vám opravdu sedí, ale v tom sexu to prostě není ono, jestli má cenu..zkoušet něco dál, což si myslím já...ale pak po reálném uvažování, zjistím..že si něco namlouvám, nebo akceptovat fakt, přiznat si sobě, že to nepůjde a zkusit jí to říct na rovinu, což se člověku moc nechce a riskovat, že budete totální magoři..tedy aspoň pro ni... Zase je otázka, když to ta dotyčná má v hlavě trošku v pořádku a vy cítíte...že se vám hodně uleví i přesto, že budete stejně muset akceptovat..že to stejně nemá cenu i přes ten rozchod?...mám pořád pocit jí to řict, co si o tom myslíte?
Další věc je zda, je důležité aby to věděla, protože stejně uvedla při rozchodu jiný důvod...pořád mám k ní silné pouto, ještě nikdy se mi to nestalo....vždy to bylo v pohodě..ale teď to nějak nemůžu zkousnout..:/
v případě, že budeš něco zkoušet...tak imo:

- nejracionálnější je nic jí neříkat, dokud s tím nepřijde sama... Je to zbytečný nepozitivní údaj a jste na začátku - strategicky je velmi špatný nápad hned na začátku seznamování k druhému přijít a vyklopit mu všechno to, o čem jsi přesvědčen, že mu bude na tobě vadit. A nemyslím, že je to pro dobro věci, punc "morálnosti" je podle mě falešný. Přeci, první dojem by měl ideálně odpovídat "celkové výslednici" tvých kladů a záporů. Pokud si o sobě myslíš, že jsi - celkově vzato - spíše dobrý partner pro ni, měl by ses taky v tomto duchu prezentovat. Pokud začneš "pokus o vztah" tím, že začneš upozorňovat na pravděpodobné vztahové problémy, které budete mít, "první dojem ze vztahu" tím uděláš negativní...udělat takový negativní dojem je správné, jestliže jsi přesvědčen, že se s tebou bude mít --celkově vzato-- spíše špatně. Pokud si ale myslíš opak, tj. že se s tebou bude mít --celkově vzato-- spíše dobře, pak je začít rande diskuzí nad tvými nedostatky morálně špatný postup ...byla by to iracionálně negativní klamavá reklama -- dělal bys ze sebe horšího než jsi. Druhá věc je, že pokud se někdo dozví napřed problémy, které ho s tebou čekají, bohužel to silně oslabí jeho motivaci tě dále poznávat. Pokud tě nepozná ale, nemůže udělat racionální rozhodnutí, zda s tebou být nebo nebýt.

Sama si na sex nestěžovala, takže ...věnoval bych se spíš tomu, nač si stěžovala a ne tomu, nač si nestěžovala. Až se na to přijde (pokud vůbec), může být tou dobou již silntě motivovaná, aby ze své optimální míry sexuálního vyžití slevila ve prospěch zachování vztahu s tebou. Je také dobré si uvědomit, kdo komu bude "lámat srdce" -- ona tobě, protože ona se pak (možná) bude rozcházet s tebou, kvůli tomu, že ty určitou "službu" neposkytuješ. Jde tedy především o tvůj risk...a možný zisk (byť bych tomu nedával pravděpodobnost nad 10%).


- nejekonomičtější je naopak jí o tom říct -- možná si ušetříš dost práce i emočních problémů, které mohou nastat, když se bude podporovat vztah, který nemá zrovna na růžích ustláno. Tento způsob ovšem nemaximalizuje tvé šance. Já jsem typ, kterej dává přednost "minimalizaci nákladů" před "maximalizací šancí"...velmi nerad se pouštím do projektů, které mají malou šanci na úspěch, ale musím na ně vynaložit spoustu energie...a na tom "být s někým" mi až tak nezáleží vzhledem k tomu, že jsem dlouhodobě celkem spokojený i sám...takže já bych za sebe, na tvém místě, volil tuto variantu....ale nepovažuji ji za nejsprávnější (a tudíž ti ji nedoporučuji), spíš ji považuji za nejpohodlnější. Většina lidí (se subjektivně vnímaným) problémem má neodolatelnou touhu být upřímná -- (podle mě---soudě dle svých tendencí) je pro ně prostě jen moc těžké se vypořádat s nejistotou a nechtěj se pouštět do rizikových investic. Je třeba ale to nazývat správným jménem...je to pohodlné a bezpečné...a nenazývat to např. "správné", "moudré" ap.




v případě, že nebudeš nic zkoušet, nemá podle mě smysl jí cokoliv říkat
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: ...najít sám sebe...je hodně těžké.. - od sk8 - 10. 05. 2014, 22:19:45
RE: ...najít sám sebe...je hodně těžké.. - od kirma-diskusni-forum-kX6on - 14. 05. 2014, 21:13:14

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex