Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Satanská biblia a asexualita
#11
(16. 09. 2014, 10:56:07)Asiel Napsal(a): Kdysi před léty jsem satanášskou bibli četla a co si tak pamatuju, tak se mi nezdálo, že by nabádala ke zlu, k lhostejnému chování apod. V podstatě tvrdí, že Bůh je výtvorem člověka a nemá smysl se modlit a řídit se nějakými biblickými bláboly.

Takže v Boha, ktorý je podľa jeho uctievačov nekonečne dobrotivý a spravodlivý, nebudem veriť, lebo je len výtvorom človeka, ale radšej budem uctievať Satana, ktorý je takisto výtvorom človeka, ale je stelesnením zla? Buď mám zlé informácie o satanizme, alebo tu niekto propaguje ideológiu, ktorá okrem toho, že je nebezpečná, postráda základnú logiku. Osobne pevne verím, že tá "satanská biblia", čo tu spomínate, je v skutočnosti o ateizme a pojem satanizmus si privlastnila len z marketingových dôvodov. Ak by to totiž nebola pravda, musel by som sa vážne zamyslieť, v akej spoločnosti som sa to tu ocitol...
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Satanská biblia a asexualita - od Rad-diskusni-forum-ical - 16. 09. 2014, 16:19:04

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex