Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prý je taky asexuální, bejvávalo...
#6
Já bych byla pro, začít se věnovat aspoň tomu pettingu, jestli ten pojem chápu správně, tak jde pouze o mazlící aktivity. Jestli je ti proti srsti i hlazení, objímání, tulení, pusinkování, tak to je potom docela špatné, no. Myslím si ale, že na tomhle by šlo zapracovat, když se člověk pošťourá sám v sobě, nepříjemné pocity vedou k řešení...ale to je jen můj názor na základě vlastní zkušenosti v jiné oblasti. ;)

Zapojit někoho třetího...nevím, nevím, úvahy o třetí osobě na "výpomoc" by pro mě osobně byly signálem, že vztah už je stejně totálně zabitý. Ale každý má samozřejmě jinačí náturu. Někomu to tak asi fakt fungovat může.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Prý je taky asexuální, bejvávalo... - od -diskusni-forum- - 13. 11. 2014, 12:58:27

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex