Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Další krok v mém životě
#3
(29. 01. 2015, 18:59:59)d-kun Napsal(a): Sice jsem se s pár děvčaty sešel, ale třebaže to setkání, posezení a popovídání bylo ve dvou případech fajn, stejně jsem si následně říkal, že fakt netuším, co si s nimi dál počít, natožpak mít nějakou u sebe doma :-).

Já bych si sice věděl, co si dál počít (je spousta míst v okolí, kam bych se rád vypravil a bylo by lepší dělat to ve dvou), ale druhé straně by se asi moc nelíbilo, že je to pořád na úrovni prvního až druhého rande (nemám potuchy, jaká je dnešní dynamika ... v devatenáctém století by to stačilo na měsíce :-) ) a že "vztah se nevyvíjí" (tak to bylo řečeno mému kolegovi, který se několikrát o podobný typ vztahu neúspěšně pokoušel). To, na ně není vyvíjen tlak (např. nepokoušíte se je políbit hned na prvním či druhém rande), pak prý berou jako známku toho, že vztah nikam nevede a z toho důvodu ho ukončí. Hlupačky.

(29. 01. 2015, 18:59:59)d-kun Napsal(a): Jedním z důvodů může být i to, že v dnešní době jsou to snad už jen pořady pro děti, případně dokumenty, kde neotravují s nějakými nemravnostmi či vztahy. Co vám mám povídat, raději budu sledovat a více mě naplňuje a obohacuje konání hrdinů, jejichž posláním je záchrana celého světa před všemocichtivým zloduchem než sedět u nějakého takzvaného nekonečného seriálu, kde se jen řeší, kdo, co, s kým, kdy, jak či kolikrát a který je vlastně pouhou kopií našich každodenních životů.

Taky nechápu, proč se na takové seriáli lidé dívají, prý je to kvůli tomu, že se s nimi dokáží ztotožnit, protože tam zažívají stejné věci jako oni. To ale pohužel platí jen pro ty "normální", pro mně jsou často naopak jejich problémy zcela cizí a jejich chování mi připadá nelogické a bizarní. Osobně se raději dívám na věci, kde je alespoň část osazenstva tak nebo onak praštěná, je to mnohem větší zábava :-)

A obliba "dětských" pořadů u dosplělých není nic neobvyklého, viz např. fenomén My little pony. Sám se také občas dívám na to, co dávají na ČT D, v posledních týdnech tam třeba bylo několik filmů od Hajaa Mijazakiho. A od prvního února reprizují Kim Possible :-)

(29. 01. 2015, 18:59:59)d-kun Napsal(a): Dále se objevily supermarkety, kde lze koupit prakticky vše, můžeme to mít hned, což může být fajn, ale člověk je tak vlastně připraven o veškerou tu radost, když se mu podaří sehnat po dlouhém usilovném pátrání a čekání dotyčná kýžená věc.

Na zboření iluze, že v supermarketu jde koupit prakticky vše, úplně stačí chtít něco, co není úplně standardní, a tím nemyslím jen věci typu "kalhoty, do kterých se vejdu a nevypadám v nich jako naprostý idiot" :-). Nebo třeba schánění věcí, které budou využity k účelu, o kterých jejich výrobce nikdy neuvažoval. V takových případech jeden super-(či hobby-)market rozhodně nestačí a je třeba obejít jich několik, včetně malých prodejen nebo bazarů.

Třeba na svůj poslední projekt jsem použil mimo jiného tyto rozličné předměty: 2L láhev od Coca-Coly, metr 20mm plastové vodoinstalační trubky, stativ k 500W stavebnímu světlu, hadicovou rychlospojku (samce a samici s 1" závitem, typ "Gardena"), klasickou šroubovací spojku na 3/4" hadici, chirurgickou rukavici, 5L nádobu od destilované vody, dva tucty různých gumiček, plastový květináč, část propisovačky, starou nábojnici, dva metry tlakové hadice, část ventilu z kola kamionu, jeden drát z jízdního kola, 12V relé ze Škody Favorit, plastový trychtýř, kus hliníkového drátu, servomotor z centrálního zamykání, několik metrů provázku, dvě čtvrtky A3, lepící pásku a velký igelitový pytel, ve kterém byl původně zabalený batoh. Takovou sbírku rozhodně v jediném supermarketu nekoupíte :-)


(29. 01. 2015, 18:59:59)d-kun Napsal(a): Dramatizována jsou naopak zpravodajství, která mají být ze své podstaty věcná, informativní, bez emocí a uměleckých prvků, nestranná a všestranná. Bohužel se v nich mluví už jen o tom špatném a reportéři ony činy komentují a hodnotí citově zabarvenými slůvky, což je celé navíc zdůrazněno tou dramatizací. Čili nestrannost a všestrannost pryč.

Tento tzv. infotainment také nesnáším, nejhorší v tom je asi TV Nova, na jejíchž zprávy jse vlastně dívám jen kvůli tomu, že na konci občas mívají zviřátka (sic) :-) Jinak je to horor, obzvlášť věci jako informace o následujících seriálech (na které se nedívám) nebo ukázky kuchařského "bastlení" [zvracející smajlík]. Oprotitomu Prima alespoň "krváky", zprávy o celebritách nebo bizarní divácká videa dává alespoň do samostatných částí. Jediné v tomto ohledu jakš-takš rozumné zpravodajství je na České televizi a i když ani to není zcela všestranné a nestranné, alespoň tam nejsou emočně založené reportáže a moderátoři se tam chovají tak, jak by se podle mně chovat měli. A aktuálně mají nejhezčí moderátorku .-)

(29. 01. 2015, 18:59:59)d-kun Napsal(a): Rád bych poznal zejména lidi se schizoidní osobností, poté, co jsem tu o sobě napsal, je vám asi jasné, že mezi ně z větší části patřím a výsledky osobnostního testu mi to kdysi potvrdily.

Vítej v klubu :-)
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Další krok v mém životě - od Magr-diskusni-forum-amal - 30. 01. 2015, 02:20:52

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Příběh o mém zapomenutí na sexualitu... Mülh-diskusni-forum-ouse 11 28714 11. 02. 2013, 18:24:26
Poslední příspěvek: Mülh-diskusni-forum-ouse
  Film o životě bez sexu Zivotb-diskusni-forum-ezsexu 24 52339 17. 02. 2012, 08:48:28
Poslední příspěvek: Aline-diskusni-forum-Daryen

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex