Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Další krok v mém životě
#4
Tak tě tady také vítám :-) (mezi asexuály/nesexuály i jako další zástupce schizoidní podmnožiny :-D )
Sice obdivuji to mistrovství, když někdo dokáže říci nebo napsat VŠE V JEDNÉ větě* , ale chápu i rozsáhlejší útvary, pokud má dotyčný co sdělit ... prostě někdy není tolik času k čištění myšlenek a člověk to tak tak stíhá nějak zaznamenávat. Mám to dost podobně, proto zpravidla provádím drsné škrty, aby se vůbec někdo mými myšlenkami zabýval... a občas raději ani nezačínám, protože pak nevím, kdy přestat :-D.

(*vrcholem této pyramidy je obdivuhodná záležitost, kdy Buddha vyjádřil svou myšlenku jen v gestu - podáním lotosového květu... doteď ještě nemám onu záležitost zcela rozšifrovanou ;) )

Drtivá většina tvých názorů je mi blízká... opět jednou lituju, že v rámci mých "úchylek" je kromě jiného i poměrně silná nechuť k cestování... Protože se mi zdá, že v okolí Č. Budějovic se podezřele zvyšuje koncentrace zajímavých jedinců a to mám trochu z ruky (další blbé destinace jsou Praha a některá města na Slovensku :-P )

Pro Magramal:
(Reakce na: "Já bych si sice věděl, co si dál počít (je spousta míst v okolí, kam bych se rád vypravil a bylo by lepší dělat to ve dvou), ale druhé straně by se asi moc nelíbilo, že je to pořád na úrovni prvního až druhého rande (nemám potuchy, jaká je dnešní dynamika ... v devatenáctém století by to stačilo na měsíce :-) ) a že "vztah se nevyvíjí" (tak to bylo řečeno mému kolegovi, který se několikrát o podobný typ vztahu neúspěšně pokoušel). To, na ně není vyvíjen tlak (např. nepokoušíte se je políbit hned na prvním či druhém rande), pak prý berou jako známku toho, že vztah nikam nevede a z toho důvodu ho ukončí. Hlupačky.")

Jaké druhé rande? :-D Pánové se nejsou schopni přenést přes to, že na ně není obdivně vzhlíženo, když plácají totální nesmysly... a vzhledem k tomu, že je vyhledávám hlavně na smysluplné povídání, nevidím důvod, proč bych měla onen výraz zahrát... :-D (nabízím pohled z druhé strany "barikády" ;) )

Pokud je komunikace na slušné úrovni, zpravidla se dozvím, že na povídání/zábavu (kamarádství) mají kamarády (tj. muže) a u žen hledají pouze to, co jim kamarádi neposkytují... :-( Hlupáci (obojí :-p )
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Další krok v mém životě - od Mor-diskusni-forum-wen - 02. 02. 2015, 17:54:50

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Příběh o mém zapomenutí na sexualitu... Mülh-diskusni-forum-ouse 11 28744 11. 02. 2013, 18:24:26
Poslední příspěvek: Mülh-diskusni-forum-ouse
  Film o životě bez sexu Zivotb-diskusni-forum-ezsexu 24 52429 17. 02. 2012, 08:48:28
Poslední příspěvek: Aline-diskusni-forum-Daryen

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex