Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Další krok v mém životě
#6
Zdravím, lidi.


Díky za reakce, jak je vidět, tady je zase úplně jiný svět než na těch místech na internetu i v realitě, která znám :-). Pár věcí tu zní opravdu zajímavě, na to se budu muset později ještě podrobněji podívat.

Co bych k tomu dodal? Většinu věcí vidíte podobně jako já. Jo, ono i to opičení po spojených státech je fakt síla. Naštěstí mi ale v poslední době připadá, že se k nám dostávají i trendy z jiných zemí, takže ta budoucnost by mohla být ještě zajímavá. S těmi supermarkety, pravda, napsal jsem to spíše z pohledu "normálního" člověka, který tam asi opravdu sežene vše, ale třeba když já jdu kupovat třeba oblečení nebo novou jinou věc, tak strávím v supermarketu, kde je ten velký výběr, spoustu času a nakonec zjistím, že není nic, co by mi vyhovovalo :-). Nejabsurdnější mi to pak přijde s tou elektronikou, třeba si chcete koupit dobrý fotoaparát a kameru. Tak po pátrání zjistíte, že sice dobrá kamera existuje, která mimochodem umí i fotit, ale za moc ty fotky nestojí, takže si koupíte ještě dobrý fotoaparát, který mimochodem umí natáčet i video. A teď si představte trojkombinaci s mobilním telefonem, no úžasné, co všechno si koupíte vlastně zbytečně, ale samozřejmě za to zaplatíte :-).
Konkrétní televizní stanice bych tu nechtěl kritizovat, ale jednou jsem měl to štěstí, že se stala nehoda poblíž nás a já byl svědkem všeho, pak jsem viděl ve třech televizích reportáž o tom, co vám mám povídat, nejvěrohodnější informace měla ta veřejnoprávní, třebaže právě o ní slyšívám nejčastěji kritiku.

Morwen, jo, přesně, to s tím lotosovým květem bych také rád někdy rozluštil :-).

A proč ta seznamovací aktivita? No právě proto, že nejsem extrémní samotář :-). Jo, trošku myslím dopředu. Teď mám doma alespoň babičku, ale až jednou nebude, tak mě z toho pocitu samoty asi klepne :-). O víkendech, kdy nejsem v práci. S těmi děvčaty to bylo tak, že jsme neměli vlastně žádné společné zájmy. Samozřejmě můžu časem najít někoho, u koho budu vědět, co si s ním nebo s ní počít dál :-).
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Další krok v mém životě - od d--diskusni-forum-kun - 04. 02. 2015, 18:16:31

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Příběh o mém zapomenutí na sexualitu... Mülh-diskusni-forum-ouse 11 28661 11. 02. 2013, 18:24:26
Poslední příspěvek: Mülh-diskusni-forum-ouse
  Film o životě bez sexu Zivotb-diskusni-forum-ezsexu 24 52270 17. 02. 2012, 08:48:28
Poslední příspěvek: Aline-diskusni-forum-Daryen

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex