Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sbírám odvahu se představit.
#5
Zdravím, Váš příspěvek mě upřímně smutně šokoval. Mě je tak strašně zle z toho, když si muži dělají z žen sexuální otrokyně. A ano, většina z nich na to jde i mazaně, že si právě ženu připoutají dětmi a společným majetkem, protože to se pak hůře vykrucuje...

Hlavně proboha, si nemyslete, že Vy jste ta špatná! To co Váš manžel dělá totiž rozhodně není normální a já to bych to už bez okolků nazvala terorem. Jak je vidět, i Vám díky tomu hodně snížil sebevědomí a sebeúctu (když už jste jeho vinu pomalu přebírala na sebe, potlačila jste své potřeby na úkor jeho...).

A nevím, kolik let je Vašim dětem a v jak velkém žijete bytě nebo domku, ale mohu Vám téměř zaručit, že pokud se ty děti o manželově sexuální "deviaci" dozvědí (nachytají vás při tom, nebo uslyší zvuky z vedlejší místnosti a "domyslí si to"), tak je to bude dost ničit (dopad na psychiku, na jejich sexuální vývoj apod.). A i bez tak už musí pomalu cítit, že se tatínek nechová úplně nejlépe (když má tendence řvát) a že je maminka utlačovaná. Proto Vám dávám jednu radu - myslete hlavně na svoje děti. Neboť věřte, že s tímhle já mám dokonalé zkušenosti, protože jsem také jedno z takových dětí, kde rodina a matka trpí pod otcovou sexuální nezřízeností. Na mě to mělo dopad ten, že jsem kvůli tomu také asexuální a že bych nedokázala žít v tradičním vztahu. Tak se pokuste tohle nedopustit, i když je to strašně těžké.
„Když jsem přišel do školy, zeptali se mě, co chci být, až vyrostu. Napsal jsem "šťastný". Řekli mi, že nerozumím zadání. A já jim řekl, že oni nerozumí životu.“ John Lennon
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Sbírám odvahu se představit. - od ca-diskusni-forum-rol - 30. 05. 2015, 16:04:40
RE: Sbírám odvahu se představit. - od Slečna XY - 30. 05. 2015, 23:18:01

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex