Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Filmy s asexuální tématikou
#28
(20. 06. 2015, 11:56:22)Charlie Napsal(a): Nie je asexuál aj Hannibal? Myslím... nepoznám ten seriál, ale kamaráti sa o tom občas rozprávajú a nejak mi nevyplýva z toho, čo hovoria, že by mal záujem o ženy (pokiaľ ich nejak excelentne pri opernej hudbe nezabije). Tu by však platilo asi to isté ako u Jokera, pretože títo ľudia sú proste psychopati, a psychopatom je sex ukradnutý (okrem doktora Olivera Thredsona z AHS, ten je psychopat, ale s Lanou Bananou sa vyspal.. teda znásilnil ju).

Aaah, Hannibal, moje srdcovka! Za sebe hlásím, že rozhodně je -panromantický asexuál (protože asexuální headcanon je stejně dobrý jako každý jiný :-) A zcela vážně jsem o tom napsala hlavnímu herci - Madsovi a brzo taky Hughovi a tvůrci - Bryanovi). Nicméně není to nijak oficiálně potvrzeno (zatím :-D ).

Každopádně, v první sérii není žádný sex, ve druhé jen tak jako párkrát a snesitelně (Hannibal tam má jeden vztah kvůli alibi a jeden recenzent ten akt, k němuž došlo, dokonce popsal jako že vzhledem k jeho asexualitě si to asi užila jen partnerka). Ve 3. sérii je sex taky - mezi někým jiným a natočeno snesitelně, dokonce umělecky.

A co je naprosto potvrzeno je homoromantický asexuální vztah mezi hlavními postavami (Hannibal a Will). Sice nepadlo slovo asexualita, ale kdykoliv o tom kdokoliv ze štábu a herců mluvil, popisoval to jako hlubohou lásku, která přece není podmíněna sexem, ležící za sexualitou atp.
Taky se mezi fanoušky vyskytuje fakt hodně asexuálů a vznikla i kreativní skupina pro fanouškovskou tvorbu v oblasti asexuality / aromantičnosti.

Kdybyste náhodou chtěli, tak 5. 12. máme v Praze fanouškovský sraz - ozvěte se pro další informace ;)

----
K tomu, jestli psychopat může být (a)sexuál (bez ohledu na to, jak definujeme psychopata a jestli jím Hannibal je) - je zajímavé, že ty si myslíš, že jim sex nic neříká. Naopak jinde jsem našla otázku někoho, kdo si myslel, že psychopati nemůžou být asexuální :-D Popravdě si myslím, že to ani moc nesouvisí s psychopatií, ale nejsem na to odborník. Každopádně je určitě možné obojí ať už v TV nebo v reálu.
----
Pardon, že to sem tahám až z loňska, ale prostě, slovy Hannibala: "Difficult to avoid."
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Filmy s asexuální tématikou - od MihaTr-diskusni-forum-ochael - 24. 11. 2016, 18:51:04
Ace filmy pro recenzi - od So-diskusni-forum-sna - 12. 12. 2020, 20:25:28
RE: Ace filmy pro recenzi - od ad-diskusni-forum-evr - 13. 12. 2020, 07:57:15
RE: Ace filmy pro recenzi - od So-diskusni-forum-sna - 13. 12. 2020, 23:22:31

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex