Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Šalom všichni, jsem skutečně asexuál?
#4
(29. 01. 2016, 00:37:20)Juliana Napsal(a): Přesně tak, vítej. :-) Připadá mi, že je velice málo "emancipovaných" asexuálů, kteří dokáží říct kategorické ne. Je fajn, že k nim očividně patříš, přemáhání přirozenosti totiž stejně k ničemu nevede.

Děkuji za přivítání :-)

Jako samozřejmě měl jsem taky z počátku období, kdy jsem se chtěl vnitřně "přepsat" na hetero, ale prostě jsem to nebyl, který jsem a uznal jsem, že lepší bude s tímto žít jako svou plnou součástí života, což jsem udělal a vtípky přiměřeně mi na to už nevadí. Posledně mi bylo řečeno od nejlepsího kamaráda ("Když vymysleli bezkontaktní kartu, tak pro tebe jistě vymyslí bezkontaktní xxx")

Ono asi nejtěžší pro mě bylo a stále je, že se to holkám špatně chápe (I ze strany mé současné nejlepší kamarádky), když ve vztahu jsem schopen i romantiky, že končím někde u polibku a dál nejdu, byť třeba tu holčinu miluji jak fyzicky (esteticky), tak hluboce duševně a psychicky.
אױך געשעניש כמעט נישט מעגלעך איז מעגלעך
I jev skoro nemožný je možný
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Šalom všichni, jsem skutečně asexuál? - od DB-diskusni-forum--47 - 29. 01. 2016, 09:18:13

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Ahoj všichni Eleph-diskusni-forum-ant369 0 4117 12. 08. 2016, 12:31:03
Poslední příspěvek: Eleph-diskusni-forum-ant369

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex