Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Šalom všichni, jsem skutečně asexuál?
#9
(29. 01. 2016, 20:49:45)DB-47 Napsal(a): To máš celkem pravdu, to mně právě líčila kamarádka, že pro ni by to bylo časem trápení bez postelových aktivit, prý by si myslela, že ji ten kluk nemiluje naplno.

Tohle je pro muže-asexuály (nebo třeba jenom impotentní heterosexuály) velký problém, protože (nejen) v naší společnosti je hluboce zakořeněné to, že "všichni muži to neustále chtějí" a pokud muž odmítne ženu po sexuální stránce, tak si to žena buďto vyhodnotí jako už zmíněné "nemiluje mně naplno" nebo "má jinou". Jediná obrana, které mně napadá, je říct o své asexualitě dostatečně brzo, aby se to nedalo vykládat zpětně jako výmluva.

PS: Už jednou jsem tu myslím odkazoval článek, kde je autorkou tento pokřivený stereotyp hezky rozebrán (v šedivém bloku na konci článku).
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Šalom všichni, jsem skutečně asexuál? - od Magr-diskusni-forum-amal - 31. 01. 2016, 16:05:24

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Ahoj všichni Eleph-diskusni-forum-ant369 0 4113 12. 08. 2016, 12:31:03
Poslední příspěvek: Eleph-diskusni-forum-ant369

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex