Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dokument BBC o abstinenci
#3
(28. 08. 2016, 10:59:19)houba Napsal(a): Jinak Nikola Tesla se taky celý život věnoval intenzivně vývoji a svým vizím a pravděpodobně se stranil sexu a vztahů.
To je pro velké vědce a vynálzce asi typické. Tesla, Newton a třeba i Einstein byli dost rezervovaní vůči svému okolí, co jsem tak o nich četla. Dnes by jim byla určitě přiklepnuta nějaká porucha osobnosti. :)
Možná je to prostě jen o tom, že když člověk cítí, že má naplnit nějaké poslání, nebo když má nějakou vizi, kterou následuje celý život, tak ten zápal pro věc mu navazování vztahů a sexování dokonale vynahradí. :)
(28. 08. 2016, 10:59:19)houba Napsal(a): Že prý celibát jde proti evolučním cílům. Přitom u smečkových zvířat taky neprovozuje sex každý jedinec, tak zřejmě to má nějaký evoluční význam.
Já jsem přesvědčená, že svou nechutí rozmnožovat se vycházím evoluci vstříc! Moje genetické informace rozhodně za předání nestojí.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Dokument BBC o abstinenci - od -diskusni-forum- - 28. 08. 2016, 22:25:21

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Rozhlasový dokument pro Český rozhlas ke-diskusni-forum-x!k 1 6302 08. 05. 2016, 19:19:22
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex