Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dokument BBC o abstinenci
#9
(01. 09. 2016, 16:12:46)houba Napsal(a): Tak ono asexuál se taky většinou dobrovolně vzdává sexu, ne?

Asexuál se dobrovolně nevzdává sexu, takhle to zní, jako by měl na výběr :-) Což nemáme, prostě jsme takoví :-) Homosexuálové si taky orientaci nevybírají, prostě jsou takoví, jací jsou :-)

Jinak, dnes jsem narazila na facebooku na čtyři pilíře šťastného vztahu. Posledním, ale jistě neméně důležitým, byl "dobrý sex". Kdykoli podobné věci čtu nebo slyším (věci typu sex je důležitý, bez sexu není vztah šťastný, naplněný a já nevím jaký), protáčí se mi panenky. Taková normální reakce nás, běžných asexuálů :-D
''Jsem vděčný všem, kteří mi řekli NE, protože díky nim jsem to zvládl sám.'' Albert Einstein.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Dokument BBC o abstinenci - od -diskusni-forum- - 28. 08. 2016, 22:25:21
RE: Dokument BBC o abstinenci - od Kay-diskusni-forum-reen - 01. 09. 2016, 22:23:55

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Rozhlasový dokument pro Český rozhlas ke-diskusni-forum-x!k 1 6302 08. 05. 2016, 19:19:22
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex