Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vypovídání se, o mě a sexu
#7
(12. 03. 2017, 20:09:48)aliensexualka Napsal(a): Máte pravdu, že pojmy a k nim příslušející definice nejsou žádná výhra. Ale cítila jsem potřebu se vypovídat a myslím, že Uvítací koutek je místem právě pro tyto nic neřešící, plevelné příspěvky. A co chci? Asi chci vědět, co chci.

Nemyslel jsem to osobně, třeba jste si fakt poctivě přečetla různá zdejší témata, i téměř totožné otázky a odpovědi. A nenašla jste zhola nic a tak tedy napsala.
Blbé však je, že je to tu fakt po sté stejné, a tak se už ani nikdo příliš nenamáhá s odovědí...
Když už ji ti co jsou zkušení (a snažící se o vstřícnost) napsali před třeba rokem dvacetkrát... tak po sté by to udělal jen pako.

Určitě to není neúcta, takovou vážnost zdejší fórum nemá, ale je to od mnohých lenost a pak samozřejmě nedostanou žádnou dobrou odpověď, jen nic neříkající plky, navíc většinou od nováčků co hledají kontakt.

Přirovnání k plevelu jsem použil záměrně, pocházím z jihu Moravy, a vím co to udělá z vinohradem, když hospodář nechá plevel rozrůst.

Vím že sem mnohdy píšou i děti,či věkem a často mentálně nedovyvinutí dospělci, a u takových je sobectví častým přídomkem, ale můj názor je, přes jejch nelibost, jasný.
Když budete psát stále dokola stejné dotazy, bez toho aby jste se alespoń podívali, zda něco téměř totožného už tu nebylo několikrát zodpovězeno, nikoho už tím nezaujmete, a nic se nedozvíte.

Když se ale trošku seznámíte s tím co se zde za několik let probralo, popřemýšlíte a na základě oněch poznatků položíte dotazy a také se dokážete chytřeji představit, zaujmete lidi a získáte mnohem víc.
Tohle by mělo být přesně to pravé, nebo myslíte že to tak není?

Nezapomínejte že tohle je asexuální fórum, tudíž nad tím, že si nikoho nedovedete najít, nikdo ronit slzy nebude... Takových tu je. Ouje..
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Vypovídání se, o mě a sexu - od ad-diskusni-forum-evr - 12. 03. 2017, 21:22:47

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex