Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vypovídání se, o mě a sexu
#25
to drummond

Sebestředné..? :) No, asi ano, zejména když někdo ignoruje text na který má potřebu reagovat, vymezovat se proti němu, nebo něco vyžadovat.
Tímhle jsi mimochodem postavil rovnítko mezi ony do sebe zahleděné prvopisatele a sebe. Takže zde rozdíl téměř nevnímám. Je jen v počtu příspěvků.

No a tu negaci jsem vnímal... proto jsem se proti ní vymezil, opačně bych to neudělal. i když neumím jen hryzat, ale i občas zavrním. Jenže jsi to tu podal jako ti zelení neomarxisté, a na takovou rétoriku já štěkám... :)

Co se kodexu a pravidel týče, tak se pravidly nijak neoháním, dokonce je nepovažuji za nějak vymezená, jen využívám zkušenosti. Vím prostě co je dobře a co je za čarou.

A snad i proto mohu obhájit citát z Voltaira... který přece neznamená že musím souhlasit s každým blábolem, bez toho abych si také neřekl své. Nevím jestli jsi někdy vedl diskuzi či dokonce stál před třídou nebo sálem lidí a něco jim sděloval, a pokud ano, asi je ti jasné jakým přínosem jsou prázdné stále se opakující dotazy lidí co nedávají pozor. Tohle přece dobrý řečník či učitel nesmí nikdy připustit. A ano, každý má na názor právo, jen by měl za něj nést důsledky. Citát jsem tedy raději změnil někteří jedinci nedokázali pochopit jeho skutečný význam, a klouzajíc po jeho povrchu mi jej předhazovali, a mě bylo smutno z jejich omezenosti.. Snad je Egon uklidní, a vezmou si z něj alespoň to, že nemají kouřit v posteli...

A přesně takhle já vidím stále se opakující dotazy od ufňukaných lidí, co jim nestojí za to pročíst si zde pár příspěků či témat.
Nevím kolik lidí se skutečnou starostí takový zpovědnicový balast oné dušičky odradí, ale já bych se pak obával že jich bude dost .Podívá se, kdo se tu profiluje, jaké jsou odezvy a raději to zabalí.
Kvalita upadá když se někdo věnuje hloupostem, byť je jí on sám. A tohle je ta sebestřednost, co na ni upozorňuješ...

psss. No a na komiks se těšit můžeš, a to i na let k měsícům Saturnu...
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Vypovídání se, o mě a sexu - od ad-diskusni-forum-evr - 15. 03. 2017, 20:50:53

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex