Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Můžu být asexuál, i když mě vzrušuje ženské tělo?
#4
Díky za odpovědi.
Chodec: Jo, kontakt si taky vyhrazuju jen pro úplně nejbližší, protože je pro mě zkrátka všechen kontakt dost intimní záležitost. A taky, sice, jak jsem řekl, nějakou promiskuitu do jisté míry chápu v tom smyslu, že to vlastně nikomu neškodí, oběma stranám je dobře, tak co je za problém. Ale sám to nevyhledávám a taky bych chtěl být s jednou "souputnicí" dlouhodobě. Ve všem je pro mě důležitější kvalita, hloubka a dlouhodobost, než nějaký množství, a to platí rozhodně i pro vztah. A v takovém vztahu je sice i vyšší fyzická intimita sice fajn, ale úplně by mi na fyzické rovině stačilo prostě být v pohodě se vzájemným dotykem a "casually" se držet a tak. Určitě je pro mě ve vztahu nefyzická rovina důležitější, i když není jediná, co mě zajímá.
A Ziriath: Jo, tomu uplně rozumim. Sice to mám trochu jinak, vztah chci a nějakej ten iracionální pocit "zabouchnutí" občas cítim, ale nějaký velký gesta nebo "důkazy lásky", to mi přijde zvláštní. Nebo takhle, přijde mi, že ve vztazích, co vidim kolem sebe, jsou hrozně často nějaký pravidla nebo tak, něco, co se od člověka automaticky očekává, aniž by se na tom dohodli nebo aniž by to opravdu vycházelo z nich. Pro mě je vztah jenom o něco intimnější přátelství, ale hlavně to je tak (jako se vším), že to nejdřív nějak je, nejdřív se ti dva nějak chovaj, a až pak se to pojmenuje, pak se o tom může mluvit jako o vztahu. A ne tak, že se řekne "Teď je to vztah" a z toho vyplývá, že se něco musí dělat jinak, než když to "nebyl vztah".
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Můžu být asexuál, i když mě vzrušuje ženské tělo? - od Voj-diskusni-forum-ife - 10. 11. 2017, 01:11:53

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Heart Chtěla jsem být "normální a obyčejná"....no, těsně vedle art-diskusni-forum-3mis 5 11200 29. 09. 2018, 07:44:11
Poslední příspěvek: art-diskusni-forum-3mis
  Jak jsem na to přišla být asexuál Pe-diskusni-forum-tje 10 27898 16. 06. 2012, 15:31:26
Poslední příspěvek: Do-diskusni-forum-bra
  můžu mezi vás? da-diskusni-forum-dka 30 80178 31. 07. 2011, 07:42:36
Poslední příspěvek: da-diskusni-forum-dka
  Asi jsem asexuálka, ale nechci jí být... we-diskusni-forum-rca 50 134246 27. 06. 2011, 13:19:03
Poslední příspěvek: nun-diskusni-forum-vice

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex