Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Můžu být asexuál, i když mě vzrušuje ženské tělo?
#17
(23. 11. 2017, 20:16:11)raindragon Napsal(a): No, ano. Chtěla jsem jen upozornit na to, že všichni jsme víceméně ve vleku určitých představ vštípených nám literaturou, filmy a televizí.  ;)  A je tedy otázka, nakolik jsme potom objektivní při prvním osobním kontaktu.

Jde také o to, že lidé, kteří preferují osobní kontakt hned (jak psala Mellisa), budou hodnotit primárně podle vzhledu a méně se zajímat o hodnoty duševní.

Holt jsme drtivou většinou  povrchní,  a mnohdy jde také o to, co nechceme aby si myslelo okolí.  Každý  nemá na to brát si do společnosti bachratého, bradavičnatého, chlupatého partnera s deformovaným výrazem, jedno jakého pohlaví. A to i přesto že víme, že  v hlouby svého štětinatého těla  ukrývá dobrou povahu.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Můžu být asexuál, i když mě vzrušuje ženské tělo? - od ad-diskusni-forum-evr - 24. 11. 2017, 07:53:29

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Heart Chtěla jsem být "normální a obyčejná"....no, těsně vedle art-diskusni-forum-3mis 5 11212 29. 09. 2018, 07:44:11
Poslední příspěvek: art-diskusni-forum-3mis
  Jak jsem na to přišla být asexuál Pe-diskusni-forum-tje 10 27931 16. 06. 2012, 15:31:26
Poslední příspěvek: Do-diskusni-forum-bra
  můžu mezi vás? da-diskusni-forum-dka 30 80239 31. 07. 2011, 07:42:36
Poslední příspěvek: da-diskusni-forum-dka
  Asi jsem asexuálka, ale nechci jí být... we-diskusni-forum-rca 50 134329 27. 06. 2011, 13:19:03
Poslední příspěvek: nun-diskusni-forum-vice

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex