Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nechci děti - nechci sex
#4
(22. 02. 2018, 07:10:10)Auden Napsal(a): Tady jsem si uvědomila kámen úrazu v tom, že bych sex možná chtěla, ale mám neskutečnou panickou hrůzu z otěhotnení.

Ač muž, díky všem možným hororům, které jsem viděl a četl, si velmi živě dokážu tento typ hrůzy představit, dokonce i v případech, kdy plod není potomkem Satana ani nemá zuby či chapadla ...

(23. 02. 2018, 20:35:12)ChildFreeMan Napsal(a): Na straně muže existuje vasektomie. Takže nemusíš házet flintu do žita, ale praštit tam můžeš se sebou a takto upraveným partnerem.

Ženská obdoba je podvázání vejcovodů, nicméně nemám ponětí, jak je to u nás aktuálně s možností provedení takového zákroku (tedy u lidí, u zvířat se dělá běžně), kdysi na to byly komise a povolovalo se to jen ženám, co už děti měli a/nebo u nich hrozilo velké riziko při (dalším) otěhotnění. Narozdíl od odstranění vaječníku nebo dokonce celé dělohy je to relatvině jednouchý zákrok, který se dnes dělá laparoskopicky a s minimálním rizikem.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Nechci děti - nechci sex - od Au-diskusni-forum-den - 22. 02. 2018, 07:10:10
RE: Nechci děti - nechci sex - od -diskusni-forum- - 25. 02. 2018, 13:55:06

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asi jsem asexuálka, ale nechci jí být... we-diskusni-forum-rca 50 134624 27. 06. 2011, 13:19:03
Poslední příspěvek: nun-diskusni-forum-vice
  uz nechci Stras-diskusni-forum-pytel 5 19875 24. 10. 2008, 10:08:29
Poslední příspěvek: Sir -diskusni-forum-Erik

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex