Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ähm, Servus?
#4
Ahoj ! Zmínil jsi nějakou kapelu. Ještě funguje ? A jaký styl to je ? Já miluju Rammstein ! ? Až tak moc, že se chci příští rok začít pořádně učit německy. Abych si nemusela shánět překlady textů na internetu. A s tím souvisí i téma poezie. Nedávno jsem si v rammsteinshopu objednávala několik věcí, mimo jiné i jednu knížku. A oni tam právě tuto položku spletli a poslali mi jinou knížku : Messer / In stillen nächten. Je to sbírka básní Tilla Lindemanna, zpěváka Rammsteinu. Předpokládám, že to bude něco hodně depresivního, přesto se těším na to, až budu schopná tomu rozumnět i bez slovníku. Co se týče té kamarádky - jeptišky, tak i to se občas stává .... ? Do mě by to dnes nikdo neřekl, ale v době svých 17 - 20 let jsem byla hrozná puritánka. A introvertka . Takže buď v klidu, je nás takových víc .... ?
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Ähm, Servus? - od sht-diskusni-forum-ernl - 20. 12. 2018, 12:26:07
RE: Ähm, Servus? - od Jul-diskusni-forum-iana - 21. 12. 2018, 18:44:54
RE: Ähm, Servus? - od sht-diskusni-forum-ernl - 26. 12. 2018, 06:16:07
RE: Ähm, Servus? - od spag-diskusni-forum-etka - 30. 12. 2018, 13:49:49

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex